NOVINKY

TANKARD

Další Němci také přichystali na letošní září novou nahrávku, v jejich případě to bude album "Pavlov’s Dawg".

[8 hodin]

BLIND GUARDIAN

Nové album německých legend se bude jmenovat "The God Machine" a vyjde letos v září u Nuclear Blast.

[9 hodin]

QUEENSRYCHE

Nové studiové album kapely se bude jmenovat "Digital Noise Alliance" a vyjde 7. října u Century Media Records.

[9 hodin]

GRAVE DIGGER

vydají 26. srpna u ROAR (Rock Of Angels Records) nové album "Symbol Of Eternity". Níže mrkněte na video k singlu "Hell Is My Purgatory":

[10 hodin]

CLAWFINGER

CLAWFINGER ani po více než 30 letech neumlčíte. Rapmetalová legenda se vrací na klubový koncert!

Veteráni crossoveru CLAWFINGER se po čtyřech letech vracejí do Česka a nabízí to, na co tuzemský fanoušek jejich divokého a nekompromisního rap metalu čekal dlouho – klubový koncert! V neděli 29. května provětrají Seveřané pražský klub Roxy!

Od okamžiku, kdy poprvé zazářila jejich severská hvězda, uplynulo již neuvěřitelných jednatřicet let. Zatímco v raných devadesátkách debutovým albem „Deaf Dumb Blind“ na tvrdě rockové scéně rozkopali do té doby obvyklé postupy a doslova šokovali veřejnost provokativním a svou kritikou stále aktuálním singlem „Nigger“, během dalších let se posunuli k jiným stylovým polohám.

Po posledním studiovém počinu z roku 2007 se nyní schyluje k nové desce, kterou by následující turné mělo podpořit a ukázat CLAWFINGER v plné neutuchající síle a nepolevující ve svých názorech na svět a dění okolo sebe. Zatím posledním zveřejněným materiálem je klip k „Environmental Patients“ >> https://youtu.be/X23jkty47s4

https://youtu.be/-1CE4P8qqPE

https://youtu.be/Gn9bwmzxfBI

https://youtu.be/rq0rwbYuFRU

https://youtu.be/mKfVYxPo1Y4

https://youtu.be/ytFCrjRNi7k


CLAWFINGER & FREEZES DEYNA

29. 5. 2022 – Praha, Roxy

FB event: https://facebook.com/events/863916214352684

předprodej: http://bit.ly/OBS_clawfinger

 

 

[včera]

Poslední PAŘÁT

"Jak se můžete dočíst v aktuálním Pařátu na stranách 4 a 5 nebo online ZDE, magazín po více než 22 letech dobrovolně vyklízí pozice. Jak originálně fungoval, tak také originálně končí - nezabil ho neúspěch, nýbrž úspěch. Vydavatel Pařátu Petr se rozhodl ukončit existenci magazínu v tom nejlepším a na vrcholu. Na video posledního Pařátu, v němž je listováno stránkou po stránce, se můžete podívat na YouTube ZDE. Pařát číslo 105 je již na cestě k vám, v pondělí budeme rozesílat ze Slovenska.

Magazín sice končí, ale značka Pařát pokračuje dál jako vydavatelství a e-shop pro radost ze života, na tom se nic nemění. Plánů na letošní rok není málo včetně pokračování série merchandise s filmovými motivy. První červnový týden představíme upravenou verzi Pařátshopu a taktéž první červnový týden dojde k vyúčtování předplatitelů, kterým za jejich důvěru dál v Pařátshopu nabídneme lepší ceny jako doposud. Pokud máte aktivní předplatné, nadále pro vás fungují a budou fungovat slevy pro předplatitele Pařátu. 

Pokud si chcete zkompletovat sbírku Pařátu a nějaké vydání vám z jakéhokoliv důvodu chybí, nahlédněte do Pařátshopu ZDE na dostupná čísla. Zejména u nejstarších dostupných už je skladem jen pár desítek kusů a brzy se dá očekávat stav VYPRODÁNO. Ve všech případech se samozřejmě jedná o originální zafóliované výtisky s CD.

Děkujeme za pozornost a příjemný zbytek víkendu!"

[včera]

ANATHEMA

Aktuální status od kapely ve FB překladu:"Chceme vám oznámit, že v posledních dvou letech byl život bohužel pro jednoho z členů naší kapely Dana velmi těžký a on se pokusil o sebevraždu. Léta je pod chronickou a hlubokou depresí.
Pokus o sebevraždu přežil a zlepšuje se. Je zázrak, že poslední dva roky vůbec přežil. Rok nikdy nevyšel z domu a navzdory teoriím nebyl nikdy žádným způsobem v ústavu a nikdy v životě neměl kontakt s policií, ani psychiatrickou službou.
Dan je rozumně slušná lidská bytost, která se zdá, že se ztratila. Už léta nebyl sám sebou. Jednou na několik dní šel dobrovolně do nemocnice, aby se vyhnul sebevraždě, ale zařízení NHS bylo zřejmě ještě depresivnější. NHS potřebuje pomoc a my slibujeme 10% našeho GoFundMe na charitu mysli.
Nyní pracujeme na tom, abychom světu přinesli něco dobrého a Dan se chce zlepšit jako člověk a být lepším člověkem, a už nikdy neudělat nic tak hloupého. Jeho lékař se také snaží ze všech sil zabránit tomu, aby se sebevražda opakovala.
Je pod profesionální péčí o duševní zdraví a velmi se věnuje 12 krokům zotavení závislostí, z nichž je velmi aktivní. Danovi byla diagnostikována hluboká deprese, každodenní chronická hrůzostrašná úzkost, komplexní posttraumatická stresová porucha 25 - 30 let a má ADHD. Nejméně 4 roky není sám sebou.
Mnoho z vás sdílí tento typ boje. Možná je hudba součástí léčení. Těžké lekce jsme se naučili dobře. Tohle bylo nejtěžší. Poučili jsme se. Možná proto máme těžké časy.
Přejeme Danovi dobré uzdravení. Očividně jsme si nebyli jisti, jestli to zveřejnit byl dobrý nápad, ale pravda je pravda a možná je načase, abyste to slyšeli.
Požehnání a láska a odpuštění ?
Opravdu doufáme, že vy všichni, každý z vás bez výjimky, budete žít šťastný a požehnaný život. Tvoje v léčení.
Pásmo a management Weather Systems."

[včera]