NOVINKY

DEATH

Relapse Records a správci pozůstalosti po DEATH začnou v těchto smutných časech zveřejňovat sérii dosud nezveřejněných koncertních záznamů kapely ze všech jejích období a sestav. Jako první se v rámci "Death: Non Analog - On Stage Series" objevil záznam 'Death: Non Analog - On Stage Series - Montreal '95':

[včera]

CRO-MAGS

vydají 19. června nové album "In The Beginning" (Arising Empire a Mission Two Entertainment).

[včera]

CATTLE DECAPITATION

Více než aktuální video ke skladbě "Bring Back The Plague" z aktuálního alba "Death Atlas", které kapela natočila poté, co odřekla turné s vpravdě osudovým názvem 'Europandemic Tour', je plné všeho, co rámuje dnešní dny: toaletní papír, karanténa, dezinfekce rukou, latexové rukavice, roušky, videohry a další:

[včera]

ALESTORM

"Treasure Chest Party Quest", nové video ke skladbě z chystaného alba "Curse Of The Crystal Coconut" (29. května u Napalm Records):

[včera]

TESTAMENT

Vydání nového alba "Titans Of Creation" lemuje koronavirus víc než je zdrávo: po Chucku Billym už je na novou nákazu pozitivní i baskytarista Steve DiGiorgio. A připomeňme že nedávné evropské turné TESTAMENT, EXODUS a DEATH ANGEL má na svědomí další nemocné: pozitivní na COVID-19 je i Gary Holt a bubeník DEATH ANGEL Will Carroll dokonce strávil dva týdny na ventilátoru na JIP, aktuálně už by na tom však měl být lépe.

 

 

 

[včera]

PRIMAL FEAR

vydají 17. července 13 studiové album "Metal Commando" (Nuclear Blast).

[včera]

VADER

Video ke skladbě "Into Oblivion" z chystaného 16 studiovéhoho alba "Solitude In Madness" (1. května u Nuclear Blast):

[včera]