NOVINKY

CULT OF FIRE

Po exkluzivních vystoupeních ve více než 30 zemích se v dubnu/květnu 2020 uskuteční první evropské turné CULT OF FIRE. Formát komplexního turné a ne jednorázových koncertů byl k novému albu, setlistu i pódiovému vizuálu zvolen speciálně pro toto turné, neb některé ze součástí dekorací by nebylo možno přepravovat letecky.

Nové dvojalbum CULT OF FIRE dostalo jméno „Moksha/Nirvana“ a vychází pod křídly Beyond Eyes Productions. Jedná se o dvě neoddělitelně spojená alba jako jsou paže a údy smrtonosné bohyně Kálí neoddělitelně spojené s jejím tělem. Jak už název desky napovídá, jedna část dvojalba je tematicky orientována na hinduismus, druhá na budhismus. Dvě části, jedno tělo - dvě cesty, jeden cíl.

Dvojalbum digitálně vychází právě dnes 20. února 2020, fyzické nosiče (double LP / double CD) vychází o měsíc později 21. března v den jejich nultého vystoupení ke zmíněnému evropskému turné v pražské Akropoli. Zde bude nejen první příležitost nové skladby slyšet živě v novém koncertním vizuálu, ale zároveň první příležitost zakoupit nosiče a nový merch.

Turné vč. pražského koncertu se jako speciální host budou účastnit slovenští MALOKARPATAN. I ti budou propagovat nové album - vyjde 20. března u Invictus Prod.
Koncert 21. března v pražské Akropoli a samotné turné bude jedinou - a tedy exkluzivní - příležitostí vidět CULT OF FIRE na evropských pódiích - nebudou žádné festivaly ani jiná vystoupení!

21. 3. 2020 – Praha, Akropolis
FB event: https://www.facebook.com/events/417354842211786

e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/294

 

Cult Of Fire
https://cultoffire.bandcamp.com/album/moksha

https://cultoffire.bandcamp.com/album/nirvana

http://www.cultoffire.cz

https://www.youtube.com/channel/UCkiRorQoMM7PGH8OPaOHl7Q

https://www.instagram.com/cultoffireofficial/

http://www.beyondeyesshop.com

Malokarpatan
https://invictusproductions666.bandcamp.com/album/krupinsk-ohne

https://malokarpatan.bandcamp.com/

 

Předprodej viz výše, dále pak v síti Ticketmaster a na předprodejní kase v Lucerna Music Baru.

RIP

Zveřejněno: Úterý, 25. února 2020

Poslední novinky související s CULT OF FIRE

CULT OF FIRE - Cult of Fire se při příležitosti vydání nového EP "Om Kali Maha Kali” vrací na začátku dubna po čtyřech letech na pódium ve Slovensku a po dvou letech v Čechách. ... [Úterý, 28. března 2023]
CULT OF FIRE - Představení vizuálu Cult of Fire pro nadcházející turné! ... [Úterý, 1. září 2020]
CULT OF FIRE, MALOKARPATAN - přeloženo na 9. 5. 2020 – Praha, Akropolis Vzhledem k nastalé situaci s koronavirem Vás chceme informovat, že koncert CULT OF FIRE se z 21. ... [Čtvrtek, 12. března 2020]
CULT OF FIRE - nachystali na září nové EP s názvem „Life, Sex and Death“, poprvé bude k dostání na festivalu "Prague Death Mass III:" a kapela na něm představí i nové logo. ... [Středa, 17. srpna 2016]
CULT OF FIRE - a jejich verze "Vltavy". KLIK. ... [Středa, 22. října 2014]


Vyhledat CULT OF FIRE na webu Metalopolis