NOVINKY

BRUTAL ASSAULT #25

Brutal Assault DNES spustí online stream/chat s fanoušky – novinky festivalu, budoucnost letošního ročníku a současná situace vůbec.

Na všech kanálech Brutal Assaultu se nám logicky množí dotazy ohledně současné situace spojené s celosvětovou pandemií Covid-19 a jaký vliv to bude mít na letošní festival. Nejsme vědmy, a tak momentálně jako celá společnost nemůžeme věci predikovat s jistotou, ale určitě se všemi chceme sdílet naše současné postřehy, úvahy a směry možných scénářů.
A jelikož chceme být maximálně otevření, každý proto, v souvislosti s festivalem a nastalou situací, dostane možnost se zeptat sám.
Dnes - ve středu 8. dubna 2020 – v 18:00 spustíme historicky první online stream/chat s fanoušky a médii na našem Youtube kanálu Brutal Assaultu (www.youtube.com/channel/UCVe5DrZzi1XVZqTAPGFhrmw) a nezazní pouze odpovědi na nejpalčivější otázky, dozvíte se i několik plánovaných novinek.

Pokud někdo nemůže v 18:00 sledovat online, stream/chat samozřejmě následně bude na našem YouTube kanálu k dispozici. Pro všechny dotazy je již nyní možné využít prostor komentářů na FB události streamu www.facebook.com/events/207203403914334

Dalas

Zveřejněno: Středa, 8. dubna 2020

Poslední novinky související s BRUTAL ASSAULT #25

BRUTAL ASSAULT #25 - Páté doplnění sestavy Brutal Assaultu přináší Obituary, Alcest, FLA nebo Terror. ... [23.12.2019]


Vyhledat BRUTAL ASSAULT #25 na webu Metalopolis