NOVINKY

INSANIA

INSANIA odpálila Bombu v kabaretu a chystá nové album

“Kdokoli tě má právo sejmout. Oukej. Jako karty.
Co jsou rozdaný tak, abys měl malér. Abys byl ze hry ven.”

V lednu 2020 natočila kultovní kapela Insania dva nové singly s názvy „Haka starýho Nicka“ a „Bomba v kabaretu“. Ty jsou předzvěstí nového právě připravovaného alba.
Singly byly natočeny ve studiu Šopa. Producentský dohled měl Tom Šlápota a u mixpultu dohlédl na nahrávání Staňa Valášek. Mix a mastering tentokrát obstaral Jiří Paška aka Ecson Waldes ve studiu Biotech. První singl “Haka starýho Nicka” pustila Insania mezi lidi už na jaře, oblečený do lyric videa z dílny DNT2 aka Radka Mauera.
V září se pak rozhodla odpálit “Bombu v kabaretu”, na kterou vytvořil jednoduché video Fra Zae, mj. autor zpětných projekcí na křtu zatím poslední desky Insanie „Na počátku byl spam“, který proběhl v roce 2017 v brněnském klubu Fléda. Písnička sarkasticky komentuje moderní dějiny jako defilé komiků na kabaretní scéně a k tomu plive hořkosti o realitě života:
“Za všechno, co uděláš, přijmeš spravedlivej trest od těch,
co měli dost rozumu na to, aby nedělali nic.”
Insania využívá delší koncertní pauzu vynucenou koronavirovými okolnostmi k práci na svém novém albovém počinu. Předpokládaný termín jeho vydání je konec roku 2021 a předběžně by měl vyjít společnou péčí labelů Kabinet records a Magick Disk Musick.


Související odkazy:
http://www.insania.cz
http://www.facebook.com/insaniacz
https://youtu.be/hH2mi4Pj2y4 – videosingl Haka starýho Nicka

https://youtu.be/lc9hllRjZgc - videosingl Bomba v kabaretu

RIP

Zveřejněno: Středa, 30. září 2020

Poslední novinky související s INSANIA

INSANIA - uvádí nový singl  "Bomba v kabaretu": ... [21.9.2020]
INSANIA - Zbrusu nové lyric video k ještě novějšímu singlu "Haka st ... [8.3.2020]
INSANIA - jede stále na vlně Kacířova kancionálu, nicméně myslí již i na budoucnost - koncem ledna ve Studiu Šopa nahraje dva nové singly: "Bomba v kabaretu" a "Haka starýho Nicka". ... [10.1.2020]
INSANIA - pokřtí podruhé "Kacířův kancionál" a přiveze do Prahy moravského Muchu i tekutou černou tmu! ... [3.5.2019]
INSANIA - představí na turné "Kacířův kancionál"! Koncem února 2019 odstartuje INSANIA sérii koncertů Kancionál Tour. ... [19.2.2019]


Vyhledat INSANIA na webu Metalopolis