NOVINKY

OLAF OLAFSONN AND THE BIG BAD TRIP

představí nový animovaný videoklip

Pražští psychedelici Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip den po pohanském Samhainu, tedy 1. listopadu, představí svůj nový klip k písni Vultures Circling the Void, která se objevila na jejich letošním albu Temple of Serenity.

Na klipu spolupracovali dva známí výtvarníci české alternativní scény Karel Braun a Filip Smrž. Po výtvarné a konceptuální stránce je klip dílem Karla Brauna, Filip Smrž poté dílo složil a rozpohyboval do finální podoby. Vizuálně je klip inspirován starými „dungeon crawl“ RPG a je vytvořen technikou frame to frame – každý z obrazů je kreslen zvlášť a je animován snímek po snímku. Že se jedná o zdlouhavou a náročnou techniku netřeba dodávat. Klip bude zveřejněn na youtube kanálu kapely po západu slunce 1. listopadu, tj. v pět hodin odpoledne.

K aktuální desce již vyšel klip k písni Penitence, kde se již ukázaly masky od umělkyně SIKRA, které se v přetvořené kreslené podobě objevují i v novém klipu.

YOUTUBE: www.youtube.com/channel/UCa6q0V9WH9AkXI2pEWe6RUQ

SPOTIFY: open.spotify.com/artist/1Rbs4HiMEricUJN0cSDziU?si=DAA8Siv6RBe9mTEaFsqcKw&fbclid=IwAR337dGrVQRqCrfR7vL-KFqEDBLpuV8P8iGROb-t3pbY7JkaA0uRBmQZ2k4

INSTAGRAM: www.instagram.com/oo_and_the_big_bad_trip

BANDCAMP: www.bigbadtrip.bandcamp.com

RIP

Zveřejněno: Pondělí, 12. října 2020

Poslední novinky související s OLAF OLAFSONN AND THE BIG BAD TRIP

OLAF OLAFSONN AND THE BIG BAD TRIP - Psychedelici vypouští první singl z nové desky a zvou na její křest Po roce vydává maskované psychedelické kvarteto Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip svou druhou dlouhohrající desku „Temple of Serenity“ a vypouští první singl s názvem „Beginning of End“. ... [11.3.2020]


Vyhledat OLAF OLAFSONN AND THE BIG BAD TRIP na webu Metalopolis