NOVINKY

AMENRA acoustic

"Belgičani AMENRA, jedna z nejzásadnějších post-metalových kapel posledních let, jsou známi svými hlasitými a především intenzivními koncerty. Řev by měl bolet, zvuk by měl na těle být cítit. Zvuk temných emotivců je neúprosný, pohlcující a padá na vás jak lavina. AMENRA vámi prostě musí prostupovat.

Jenže „hlasité“ turné k novému albu je odloženo na duben 2022, co původní termíny? Zahodit je přišlo AMENRA škoda, obzvlášť po ztrátě kontaktu s fanoušky v době kovidu, a tak se temný kult Church of Ra v tyto původní, již odložené termíny rozhodl pro „turné naruby“ a odjet speciální akustické.
Tento komorní, minimalistický formát tichého intimního koncertu AMENRA nabídne možnost svým fanouškům předat skutečnou a čistou esenci jejich hudby, která - v této podobě odřená až na kost - dostává úplně jiný stupěň bolestné bezútěšnosti. (Záznam z vystoupení na Grauzone festivalu by vám mělo napovědět, co vás čeká.)
Akustický koncert AMENRA se uskuteční 23. září ve smíchovském Futuru a žádný fanoušek kapely by si tuto příležitost neměl nechat ujít. Bůh ví, kdy se může opakovat.

Amenra acoustic - Grauzone festival: https://youtu.be/LP-4yXQp2AY

23. 9. 2021 – Praha, Futurum
FB event: https://facebook.com/events/1495239957491544

TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/497

-----------------------
AMENRA acoustic

23. 9. 2021 – Praha, Futurum

e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/437

Vstupenky dále v síti Ticketmaster.

RIP

Zveřejněno: Pondělí, 20. září 2021