NOVINKY

ROSA NOCTURNA

Brněnští symfonic/folkmetalisté se rozhodli zkusit štěstí i u zahraničních posluchačů.

Kapela dosud vydala čtyři alba, všechna v rodném jazyce. Naposledy vydali v listopadu 2020 album "Andělé a bestie". Už na tomto album jsou v bonusech dvě z písní alba nazpívané i anglicky. Kdo se totiž alespoň po očku poohlížel po zahraničí, dobře ví, že tam s češtinou nezaujme. Protože se kapela chce přiblížit i zahraničním posluchačům, chystá na letošní léto vydání celé poslední desky v angličtině. Bude se jmenovat, jak jinak, "Angels and beasts". Na albu bude celkem jedenáct písní. Devět do angličtiny přetextovaných songů z české verze, instrumentálka "Periculum" a jako bunus, starší sklaba "Of love, of war, of blood", nově v anglické verzi. Mimo změnu jazyka i hudba dostala celkově nový mix i master, takže bude znít víc moderněji.

K anglické verzi alba už kapela vypustila dva singly. První byl duet "Desires in mist", který zpívá Aneta Zatočilová a jako host se mužského partu ujal René "Perry" David z brněnských Flowerwhile:


I druhý singl "Lightbringer" kapela vydala v podobě videa. To je zpracováno kreslením do písku a vytvořila ho Volha Safronava. Písničku nazpívala Viktorie Surmová (Surma):


Přesné datum vydání anglického alba ještě kapela neupřesnila, nicméně se netají tím, že než vyjde album, vypustí během prázdnin do světa ještě jedno, zcela nové video.

Louis

Zveřejněno: Středa, 15. června 2022

Poslední novinky související s ROSA NOCTURNA

ROSA NOCTURNA - právě zveřejnili živé video ke skladbě "Strach" ze st&aa ... [9.12.2021]
ROSA NOCTURNA - zveřejnili nové lyric video ke skladbě "Touhy v mlze" z aktuálního alba "Andělé a bestie" a dále pracují na dvou live videích a připravují další hraný klip. ... [9.8.2021]
ROSA NOCTURNA - "Lockdownové" video ke skladbě "Padám" z posledního al ... [9.4.2021]


Vyhledat ROSA NOCTURNA na webu Metalopolis