NOVINKY

JAKUB TIRČO

"vydáva svoj najnovší inštrumentálny album Alaska

Po sérii štyroch singlov, počínajúc skladbou “The End of All Things” s bubeníkom Baardom Kolstadom z nórskych Leprous, vydáva Jakub Tirčo svoj nový inštrumentálny album Alaska.

“Na Alaske som sa potreboval zamerať viac na melodickosť gitár, no stále sa držím všetkých prvkov, ktoré pre mňa robia hudbu zaujímavou na počúvanie. Akékoľvek progresívnejšie rytmické prvky, oktavery, rôzne zvláštne synthy a hlasy, či ambientné plochy, vždy zaujmú moju pozornosť, a tak sa prirodzene pretavili aj do mojej vlastnej tvorby.” opisuje Jakub sound svojho najnovšieho albumu.

Alaska obsahuje deväť inštrumentálnych skladieb, od jemnejších melancholických momentov ako “Saudade” až po energickejšie, husto aranžované “Cocaine Lipstick”, alebo “Hiraeth”. Album vyšiel 29. júla a je dostupný vo všetkých digitálnych obchodoch a na streamovacích službách.

Alaska na YouTube: https://youtu.be/GrhwbgC8THc

Smart link: http://li.sten.to/tirco-alaska"

RIP

Zveřejněno: Neděle, 7. srpna 2022

Poslední novinky související s JAKUB TIRČO

JAKUB TIRČO - “Hiraeth je pre mňa dôležitá skladba na tomto albume. Nie je inštrumentálne komplikovaná, naopak, chcel som dosiahnuť, aby poslucháč mal pocit, že ho skladba sprevádza príbehom a každým počutím v nej objaví niečo iné. ... [Středa, 8. června 2022]


Vyhledat JAKUB TIRČO na webu Metalopolis