Pondělí
23.7.2018
Denní verze
 id
 heslo
KRISIUN
7. září vychází nové, pořadí již jedenácté album alb ... cely text

TERRORIZER
Americká legenda hlásí, že se letos (někdy) na podzim vyt ... cely text

VOIVOD
Streamují první singl z očekávaného alba "The Wake", kter ... cely text

ONKEL TOM
Sólový projekt Angelrippera ze SODOM vydá 28. září u SPV/Ste ... cely text

NAZARETH
si letos připomínají 50. výročí od založení a při té příleži ... cely text

VREID
Norové vydávají 28. září u Season Of Mist nové album "Lifehu ... cely text

ANAAL NATHRAKH
vydají 28. září jubilejní desáté řadové album "A New Kind Of ... cely text

TERRORIZER
Američané na čele s Petem Sandovalem vydají na podzim u The ... cely text

DEICIDE
"Excommunicated", nové lyric video ke skladbě z chystané nov ... cely text

RUNNING WILD
vydají 29. září 2018 u Noise limitovanou edici speciálního b ... cely text

GRAVE DIGGER
Termín vydání nového alba „The Living Dead“ se již blíží a p ... cely text

KVELERTAK
opustil zpěvák Erlend Hjelvik. Náhrada bude upřesněna. ... cely text

OBSCENE EXTREME 2018
začíná právě dnes! A nabízí krom jiného i jednu zajímavou ... cely text

Stránka: 1/2 Jste na první stránce
 /2
Následující stránkaPočet záznamů: 50
Lord VILE - ...asi tak [13.7.2017 15:14]
Bílá vrána byla Černá vrána a jednalo se o metalovou anket, kterou původněv 90letech vyhlašoval metalový zin Metaliště !!!

Jinak ty ptačí lékařské masky tehdy sloužily na způsob plynové masky(filtru) dnes.A šlo ojednu ze součástí lékařského oblek.Zobáky byly vycpávány bylinami nebo napuštěné octe a oleji, aby se zabránilo údajnému přenosu vzduchem (miasmata) a také zápachumsamotných nemocných.

Marigold - [13.7.2017 11:22]
Tak já bych jen upozornil, že tu masku nevynalezli Paradise Lost, ti si jí zase ukradli ze středověku :-)))

Corvus - Jirka [13.7.2017 07:59]
No, je vidět, že Bruna neznáš ani z rychlíku. Bruno je ten poslední, který by kohokoliv vědomě vykrádal.

Jirka - Vykradeno od Oaradise Lost [13.7.2017 00:21]
Takze bila vrana byl kdysi metalovy porad tusim ...no a pokud jde o tu trapnou masku staci kouknout na youtube ...kapela Paradise Lost ...song Shades of God a prejde Vas myslenka,ze se jedna o neco originalniho. Hudba ta je nuda.

nostrdamus - [1.6.2017 09:44]
asi upal ne když si něco propenetroval ty ještě neznamená že tomu někdo nedal šanci .a tvé bludy o mp3 si strč někam si sybila či co že víš co jak kde posluchal .spíš si vytahni uši z prdele když nepoznáš pruměrnou nahrávku ty odborníku

Ja - [1.6.2017 07:48]
Tieto komentáre sa nedajú čítať, Hypnos nahrali dokonalý album, len doň treba preniknúť, niekto to pochopí neskôr inému stačí jedno vypočutie mp3 z mobilu cestou do práce a poďme vypisovať aké je to agro a podobné cocotiny.

DW - Vytek [28.4.2017 14:09]
až na ty dva legendární retardy co dostali vreckové od ČT za natočení tý rádoby diskuze to bylo popiči :).

Ale pokud by to Mňága a Dorf tehdy neudělal, čemu by ses kromě tématický reportáže z Novy mohl smát :). Ještě leda tak hudební "produkci", kterej vymňágové předváděj

kubánec - to Papcun [25.4.2017 12:43]
Čoveče, bavíme se o živém provedení...ve většině případů mě rozsekají míň známé kapely než nějaká elita. Nebyli Vader tehdy DM elita? Podle mě bez debat a viděl jsem koncerty Krabathor, které se té DM elitě (o které píšeš) mohli smelo rovnat.

Vytek - [22.4.2017 08:40]
Když jsme u té retrospektivy - byl jsem tenkrát v Ostravě, ve Fabricu na slavný Ladí-neladí koncert.
Hypnos to slušně napráskal

https://www.youtube.com/watch?v=oi7_sFaDsf0

A zbytek byl taky fajn :oD

Zdenos - [21.4.2017 18:51]
i hypnos je v live provedení dobrý výprask

Martin L. - [21.4.2017 17:30]
Jedno je pravda - v tej dobe na pódiu nakladali prvoligovo, žiadne flákanie.

Papcun - konkurencia Vader? [21.4.2017 15:41]
obdobie Lies a Orthodox bolo naj, vtedy ak dobre pamätam sami vraveli, že Deicide ich ovplyvnili byť priamočiarejší a údernejší. Tvrdenie, že konkurovali Vader je ale skôr úsmevné. Vader vtedy valcovali aj najväčšie "hviezdy" DM bez sebemenších problémov.

Dalas - [21.4.2017 10:10]
Souhlas. Viděno v květnu 1996 v Kunovicích u UH a pak na podzim 1999 v brněnským Semilasu a tehdy to fakt šlapalo.

kubánec - ... [21.4.2017 08:59]
K těm Krabathor. Roky a koncerty kolem desek Lies a Orthodox byly totální masakr. Určitě v tom hrálo roli to, že ta konkurence nebyla taková, ale dnes už mě sotva něco tak smete. Těm Vader se to mohlo směle rovnat.

Pekárek - [19.4.2017 16:29]
Viděl jsem koncert v rámci turné tuším k Lies a bylo to peklo!

Boovol - [19.4.2017 15:40]
Krabathor jsem viděl na koncertě myslím dvakrát, jednou kolem r. 2000 a nestálo to za moc, a potom při jejich comebacku na Brutalu a to byla čirá hrůza, jejímž strůjcem byl - nutno říci - Christopher a jeho katastrofální hra na kytaru. OK, už asi moc nehraje, budiž.

nostrdamus - [18.4.2017 08:50]
každý máme jiný pohled na to co se nám líbí a co ne a za mne opravdu hypnos i krabathor rozhodně ne .normální kapela co vznikla v jisté době a z toho těží a těžila ale pro mne to prostě významné kapely nejsou .koncertně třeba krabathor pusobil jako 2 liga třeba proti v té době vader.

kozel azazel bobky sazel - [17.4.2017 20:16]
Krabathor ale byl vysoce kvalitní DM svojí doby, stejně tak starší desky Hypnos. Pod slovem agro si představím pivní rádoby drsnou muziku z kulturáků.

nostrdamus - [17.4.2017 13:29]
tak mě zas příjde divný že ty tomu dáš 8,5 bodu .agro pro mne znamená prales zjednodušeně nekvalitní muziku

Zdenos - [17.4.2017 13:10]
to nostradam - to mi přijde jako fakt hloupej komentář :) V čem je Hypnos tak agro, nebo Krabathor? Normální death metal, jsou daleko jednodušší kapely z venku, co dosáhaly většího úspěchu

nostrdamus - [17.4.2017 09:37]
už když vidím že recenzi psal louis s jeho rozhledem od citronu alkeholu až po nevím co je vše jasné .ten chlap je nesvéprávný a i placen nebo alespon s hlavou v zadní části těl rádoby elit sparko scény.hypnos je stejné agro jako ve své době těžce přecenovaný krabathor.který jsem ani zdaleka nebral za špičku evropské a už vubec světové scény.hypnos je prostě death metal pro lidi v triku sabaton a accept pro které je to nehorázné peklo na zemi .

Metalfucker - [17.4.2017 06:52]
Pleteš se, mi je to album ukradené... Hypnos se mi líbí v death metalovém pojetí. Tohle nové něco stojí za .....

DW - Boovol [16.4.2017 19:07]
album ne, ale pár dobrých skladeb se našlo :)

Vytek - [15.4.2017 09:44]
No, zkrátka ..."Tohle album nemohlo dopadnout jinak, než že jedněm se bude hodně líbit a druhým hodně nelíbit. Nebude nic mezi."
Tím bych to za sebe uzavřel =)

MB - [15.4.2017 08:51]
Zvuk je dobrý, průměrný, standart dnešní doby. Bruno se trošku prsí zahraniční produkcí a lehce se povyšuje nad nahrávky pořízené v českých studiích, že to má český ocásek, ale dnes už je zvukově takoví Heaving Earth, či Destroying Divinity daleko převyšují. Myšlenka i grafika je jistě nápaditá a zajímavá, ale hudební náplň je prostě nuda, šeď a marnost....A ten text o skvělých Němcích mi taky vůbec uchu nelahodí. Zmiňovat Behemoth, či Satyricon (byť jen myšlenkově) mi připadá úplně zcestné.

Vytek - [15.4.2017 07:54]
Tohle album nemohlo dopadnout jinak, než že jedněm se bude hodně líbit a druhým hodně nelíbit. Nebude nic mezi.
Já patřím k těm prvním, formát "zastav se a přemýšlej" (viz např. poslední Behemoth, Satytricon a zde) mám moc rád.
Výborný "Leitmotiv", zajímavý obal, jakási vnitřní rafinovanost a jak už tu někdo zmínil - velmi dobrý zvuk, ten bych taky rozhodně vypíchl.
Zkrátka výrazné album, které je zapotřebí. Chápu ale, že někteří jej nemusí pobrat. Tady se opravdu nehraje na nultou až první signální.

Humanimal - wtf? [12.4.2017 06:12]
Stále přemítám, zda jsem si s recenzentem pustil totožnou desku, nebo zda jde o placený PR článek.
Po nicneříkajícím prologu, který je zajímavý snad jen tím, že jde slyšet, že má Paul problém se sykavkami, následuje akustický úvod, kde mne již ve čtvrtém taktu překvapí drnčící struny jumba, které se tam vyskytují po celou dobu, a to při repetici i na stejných místech, takže je jasné, že pánové se tím netrápili a celou pasáž rozkopírovali. Následuje řada skladeb, které se asi při páté z nich slijí v jednu monotónní nudnou hmotu. Celé umocněné příšerným nečitelným zvukem kytar, které jak píše někdo níže „…jako by chvílema nevěděly co hrát“ a Brunovým growlem, ze kterého se vytratila hutnost a zní, jako krákání vrány. Při poslechu mne z letargie dokáže vytrhnout pouze Sin Collectors, kdy mi úvodní pasáž pokaždé připadne jako kopie Evidence in the Furnace od CC v podání Sarah Longfield (https://www.youtube.com/watch?v=9zT_i6LdX9w)
Hodně jsem se na tuto desku těšil … a o to víc jsem rozčarován.

Lamech - [7.4.2017 14:55]
Asi tak nějak jak píše Norr jedu v tom od revoluce doma už to pomalu nemám kde dávat a každý rok k tomu nějakých 70kousků stejně přidám.Kurva ale poslední roky je toho tolik že je hooodně s čeho vybírat ale tohle sítem určitě neprojde.Album roku???Takovým new Hetroerzen,Nightbringer,Immolation,Ofermod,Inferno,ShrineOfInsanabilis,Acrimonious,DoctorLivingstone to nedýchá ani na záda...A potom agro vagíno...

Norr - [7.4.2017 12:15]
Já to cucnul. Mám doma origo tři jejich starší cd (Heretic, Halfway, Rabble) a tak jako již předchozích skoro třicet let, si koupím originál, nebo půjdu na koncert, teprve po dlouhém zvážení, zda to pro mě má smysl. Klidně si může kdo chce říkat co chce. Začal jsem metal poslouchat někdy v 88´ (strašná kopie dema Debustrolu a Scum od Napalm Death na mc kazetě - dodnes nezapomenutelná vzpomínka a milník mého života), kupuji orginál nosiče, trička, chodím na koncerty, kupoval jsem v 90´pravidelně asi pět časáků o metalu (dnes jen dva) a nemám výčitky svědomí, že si hudbu sosám z netu. Ale to všechno je můj styl. Takže pokud to někomu vadí, že mám mp3 nového alba Hypnos a přestože to není láska na první poslech, snažím se do toho dostat a dát tomu šanci, ať si ten dotyčný sáhne do zadku a vytáhne si ten svůj originál cd, se kterým se pak může mazlit do aleluja, mě to nepřesvědčí o kupování originálů, dokud sám nebudu chtít.

MB - majitelé originálu ? [7.4.2017 11:40]
Pokud to má být ironická poznámka, tak ano, představ si, že jsem si koupil originál CD za 330 kč na koncertě a musím uznat, že cd booklet s texty a dovětky jsou zajímavé, ale tím zajímavost opravdu končí.

Stránka: 1/2 Jste na první stránce
 /2
Následující stránkaPočet záznamů: 50
Rychlá navigace:
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
< červenec 2018 >

ARCH ENEMY - Will To Power
DedaLebeda [22.7.2018 19:33]

MACHINE HEAD - The Blackening
helrohir [22.7.2018 18:48]

AMORPHIS - Skyforger
Svářeč [21.7.2018 02:37]

AMORPHIS - The Beginning Of Times
Svářeč [21.7.2018 02:36]

AMORPHIS - Circle
Svářeč [21.7.2018 02:35]Copyright © 2003 - 2012 Metalopolis.Net, všechna práva vyhrazena.
Doslovné ani částečné přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího svolení.

ISSN 1214-6218

Locations of visitors to this page