Středa
26.4.2017
Noční verze
 id
 heslo
Ceny Anděl 2016
Žánrové Ceny Anděl nakonec budou. Př ... celý text

FACE THE DAY
Příznivci progresivního rocku příbu ... celý text

VALLENFYRE
vydají 2. června nové album "Fear Thos ... celý text

GLOOM
Sabinovskí melancholickí metalisti sa hlásia ... celý text

PAPA ROACH
Lyric video ke skladbě "American Dreams" z ... celý text

DIMMU BORGIR
Živý klip ke skladbě "Progenies Of The ... celý text

PARADISE LOST
vydají na konci letošního léta u Nuclar ... celý text

DANZIG
Lyric video ke skladbě "Devil On Hwy 9" z nov ... celý text

THE CULT v ČR
Legendy britského rocku The Cult v červenci v Praz ... celý text

ALESTORM
Nová odrhovačka "Alestorm" z chystan ... celý text

The Dillinger Escape Plan
srpnový koncert The Dillinger Escape Plan v Paláci ... celý text

Rock for People
Rock for People oznamuje headlinera druhého festivalov& ... celý text

KILLING JOKE
18. června 2017 - Fléda, Brno Britská post p ... celý text

Stránka: 1/2 Jste na první stránce
 /2
Následující stránkaPočet záznamů: 43
kubánec - to Papcun [25.4.2017 12:43]
Čoveče, bavíme se o živém provedení...ve většině případů mě rozsekají míň známé kapely než nějaká elita. Nebyli Vader tehdy DM elita? Podle mě bez debat a viděl jsem koncerty Krabathor, které se té DM elitě (o které píšeš) mohli smelo rovnat.

Vytek - [22.4.2017 08:40]
Když jsme u té retrospektivy - byl jsem tenkrát v Ostravě, ve Fabricu na slavný Ladí-neladí koncert.
Hypnos to slušně napráskal

https://www.youtube.com/watch?v=oi7_sFaDsf0

A zbytek byl taky fajn :oD

Zdenos - [21.4.2017 18:51]
i hypnos je v live provedení dobrý výprask

Martin L. - [21.4.2017 17:30]
Jedno je pravda - v tej dobe na pódiu nakladali prvoligovo, žiadne flákanie.

Papcun - konkurencia Vader? [21.4.2017 15:41]
obdobie Lies a Orthodox bolo naj, vtedy ak dobre pamätam sami vraveli, že Deicide ich ovplyvnili byť priamočiarejší a údernejší. Tvrdenie, že konkurovali Vader je ale skôr úsmevné. Vader vtedy valcovali aj najväčšie "hviezdy" DM bez sebemenších problémov.

Dalas - [21.4.2017 10:10]
Souhlas. Viděno v květnu 1996 v Kunovicích u UH a pak na podzim 1999 v brněnským Semilasu a tehdy to fakt šlapalo.

kubánec - ... [21.4.2017 08:59]
K těm Krabathor. Roky a koncerty kolem desek Lies a Orthodox byly totální masakr. Určitě v tom hrálo roli to, že ta konkurence nebyla taková, ale dnes už mě sotva něco tak smete. Těm Vader se to mohlo směle rovnat.

Pekárek - [19.4.2017 16:29]
Viděl jsem koncert v rámci turné tuším k Lies a bylo to peklo!

Boovol - [19.4.2017 15:40]
Krabathor jsem viděl na koncertě myslím dvakrát, jednou kolem r. 2000 a nestálo to za moc, a potom při jejich comebacku na Brutalu a to byla čirá hrůza, jejímž strůjcem byl - nutno říci - Christopher a jeho katastrofální hra na kytaru. OK, už asi moc nehraje, budiž.

nostrdamus - [18.4.2017 08:50]
každý máme jiný pohled na to co se nám líbí a co ne a za mne opravdu hypnos i krabathor rozhodně ne .normální kapela co vznikla v jisté době a z toho těží a těžila ale pro mne to prostě významné kapely nejsou .koncertně třeba krabathor pusobil jako 2 liga třeba proti v té době vader.

kozel azazel bobky sazel - [17.4.2017 20:16]
Krabathor ale byl vysoce kvalitní DM svojí doby, stejně tak starší desky Hypnos. Pod slovem agro si představím pivní rádoby drsnou muziku z kulturáků.

nostrdamus - [17.4.2017 13:29]
tak mě zas příjde divný že ty tomu dáš 8,5 bodu .agro pro mne znamená prales zjednodušeně nekvalitní muziku

Zdenos - [17.4.2017 13:10]
to nostradam - to mi přijde jako fakt hloupej komentář :) V čem je Hypnos tak agro, nebo Krabathor? Normální death metal, jsou daleko jednodušší kapely z venku, co dosáhaly většího úspěchu

nostrdamus - [17.4.2017 09:37]
už když vidím že recenzi psal louis s jeho rozhledem od citronu alkeholu až po nevím co je vše jasné .ten chlap je nesvéprávný a i placen nebo alespon s hlavou v zadní části těl rádoby elit sparko scény.hypnos je stejné agro jako ve své době těžce přecenovaný krabathor.který jsem ani zdaleka nebral za špičku evropské a už vubec světové scény.hypnos je prostě death metal pro lidi v triku sabaton a accept pro které je to nehorázné peklo na zemi .

Metalfucker - [17.4.2017 06:52]
Pleteš se, mi je to album ukradené... Hypnos se mi líbí v death metalovém pojetí. Tohle nové něco stojí za .....

DW - Boovol [16.4.2017 19:07]
album ne, ale pár dobrých skladeb se našlo :)

Vytek - [15.4.2017 09:44]
No, zkrátka ..."Tohle album nemohlo dopadnout jinak, než že jedněm se bude hodně líbit a druhým hodně nelíbit. Nebude nic mezi."
Tím bych to za sebe uzavřel =)

MB - [15.4.2017 08:51]
Zvuk je dobrý, průměrný, standart dnešní doby. Bruno se trošku prsí zahraniční produkcí a lehce se povyšuje nad nahrávky pořízené v českých studiích, že to má český ocásek, ale dnes už je zvukově takoví Heaving Earth, či Destroying Divinity daleko převyšují. Myšlenka i grafika je jistě nápaditá a zajímavá, ale hudební náplň je prostě nuda, šeď a marnost....A ten text o skvělých Němcích mi taky vůbec uchu nelahodí. Zmiňovat Behemoth, či Satyricon (byť jen myšlenkově) mi připadá úplně zcestné.

Vytek - [15.4.2017 07:54]
Tohle album nemohlo dopadnout jinak, než že jedněm se bude hodně líbit a druhým hodně nelíbit. Nebude nic mezi.
Já patřím k těm prvním, formát "zastav se a přemýšlej" (viz např. poslední Behemoth, Satytricon a zde) mám moc rád.
Výborný "Leitmotiv", zajímavý obal, jakási vnitřní rafinovanost a jak už tu někdo zmínil - velmi dobrý zvuk, ten bych taky rozhodně vypíchl.
Zkrátka výrazné album, které je zapotřebí. Chápu ale, že někteří jej nemusí pobrat. Tady se opravdu nehraje na nultou až první signální.

Humanimal - wtf? [12.4.2017 06:12]
Stále přemítám, zda jsem si s recenzentem pustil totožnou desku, nebo zda jde o placený PR článek.
Po nicneříkajícím prologu, který je zajímavý snad jen tím, že jde slyšet, že má Paul problém se sykavkami, následuje akustický úvod, kde mne již ve čtvrtém taktu překvapí drnčící struny jumba, které se tam vyskytují po celou dobu, a to při repetici i na stejných místech, takže je jasné, že pánové se tím netrápili a celou pasáž rozkopírovali. Následuje řada skladeb, které se asi při páté z nich slijí v jednu monotónní nudnou hmotu. Celé umocněné příšerným nečitelným zvukem kytar, které jak píše někdo níže „…jako by chvílema nevěděly co hrát“ a Brunovým growlem, ze kterého se vytratila hutnost a zní, jako krákání vrány. Při poslechu mne z letargie dokáže vytrhnout pouze Sin Collectors, kdy mi úvodní pasáž pokaždé připadne jako kopie Evidence in the Furnace od CC v podání Sarah Longfield (https://www.youtube.com/watch?v=9zT_i6LdX9w)
Hodně jsem se na tuto desku těšil … a o to víc jsem rozčarován.

Lamech - [7.4.2017 14:55]
Asi tak nějak jak píše Norr jedu v tom od revoluce doma už to pomalu nemám kde dávat a každý rok k tomu nějakých 70kousků stejně přidám.Kurva ale poslední roky je toho tolik že je hooodně s čeho vybírat ale tohle sítem určitě neprojde.Album roku???Takovým new Hetroerzen,Nightbringer,Immolation,Ofermod,Inferno,ShrineOfInsanabilis,Acrimonious,DoctorLivingstone to nedýchá ani na záda...A potom agro vagíno...

Norr - [7.4.2017 12:15]
Já to cucnul. Mám doma origo tři jejich starší cd (Heretic, Halfway, Rabble) a tak jako již předchozích skoro třicet let, si koupím originál, nebo půjdu na koncert, teprve po dlouhém zvážení, zda to pro mě má smysl. Klidně si může kdo chce říkat co chce. Začal jsem metal poslouchat někdy v 88´ (strašná kopie dema Debustrolu a Scum od Napalm Death na mc kazetě - dodnes nezapomenutelná vzpomínka a milník mého života), kupuji orginál nosiče, trička, chodím na koncerty, kupoval jsem v 90´pravidelně asi pět časáků o metalu (dnes jen dva) a nemám výčitky svědomí, že si hudbu sosám z netu. Ale to všechno je můj styl. Takže pokud to někomu vadí, že mám mp3 nového alba Hypnos a přestože to není láska na první poslech, snažím se do toho dostat a dát tomu šanci, ať si ten dotyčný sáhne do zadku a vytáhne si ten svůj originál cd, se kterým se pak může mazlit do aleluja, mě to nepřesvědčí o kupování originálů, dokud sám nebudu chtít.

MB - majitelé originálu ? [7.4.2017 11:40]
Pokud to má být ironická poznámka, tak ano, představ si, že jsem si koupil originál CD za 330 kč na koncertě a musím uznat, že cd booklet s texty a dovětky jsou zajímavé, ale tím zajímavost opravdu končí.

Corvus - † [7.4.2017 11:33]
Všechno majitelé originálu ;)

nostrdamus to MB - [7.4.2017 10:51]
naprostá pravda co píšeš pod to se podpisuji.napsals to co si myslím i já

MB - ale ale.... [7.4.2017 09:56]
Ještě bych dodal, že tady a na Slovensku máme mnoho výborných kapel, kterým se nedostává tolik pozornosti a neustále se tady v médiích upřednostňují jedni a ti samí vyvolení. Stále dokola Masters Hammer, Hypnos, Root, Törr ( jsou to legendy, které si svůj postoj vydobyly a jsou tam právem), ale máme tady daleko více zajímavých kapel. Heavin Earth, Pandemia, Destroying Divinity, Brutally Deseased, Mortifilia, na Slovensku jsou to Infer, Perversity atp.

MB - ale ale.... [7.4.2017 09:49]
Tyhle ty žvásty o typické české zášti a závisti ....Takoví jsou lidé po celém světě. Toto Tvé tvrzení je hloupé. Že se někomu nelíbí album Hypnos, tak je agro křupan ? To je snad ještě hloupější, než to typické češství. Albu je opravdu pestré, ale taky ukrutně nudné. Akustické vyhrávky jsou prázdné, předmluva ala Gandalf je až trapná, sola absolutně nezajímavé. Krom titulní skladby se není čeho chytnout. Bruno je velká osobnost a mám velký respekt, ale tohle album ruku v ruce s nedávným koncertem mi říká, že Hypnos ujel vlak. Přál byhc jim udělat světové album, ale nebudu se tvářit a chvalozpívat, že to je světové, když to opravdu světové není......

medvěd - ...deska roku!!! [6.4.2017 20:48]
...promiňte, kdo se mnou nesouhlasíte a neuděláte s tím nic... stane se, že se kapela vyvíjí a vy jí nedáte možnost.... deska je nadmíru pestrá, zajímavá a vy jako agrokřupani řešíte naprosté nesmysly... nepochopení a záštˇje výsada čechů..._M_

Lamech - ... [6.4.2017 15:17]
Asi tak od posledního vánočního koncertu co se koná každoročně v U.H. přemýšlím jak to jejich pojetí muziky nazvat ale nic lepšího než Agro Death Metal mě nenapadlo...

Slaava - [5.4.2017 16:10]
ja to koupil a je to velka prace.

solid 5/7

Stránka: 1/2 Jste na první stránce
 /2
Následující stránkaPočet záznamů: 43
Rychlá navigace:
Po Út St Čt So Ne
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
< duben 2017 >

IMMOLATION - Atonement
hauby [26.4.2017 18:11]

KRONOS - Arisen New Era
Dilemma [26.4.2017 15:32]

IMMOLATION - Atonement
Dilemma [26.4.2017 15:29]

IMMOLATION - Atonement
SkafCowboy [26.4.2017 10:02]

ASMODEUS - Prosincová noc blíže neurčeného roku
davis I [25.4.2017 17:47]Copyright © 2003 - 2012 Metalopolis.Net, všechna práva vyhrazena.
Doslovné ani částečné přebírání tohoto materiálu není povoleno bez předchozího svolení.

ISSN 1214-6218

Locations of visitors to this page