VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

SONATA ARCTICA - Winterheart’s Guild - zpět na článek

+Jesus+ +Jesus+ | 3.7.2008 00:04

Takhle - neni špatná, ale zase do nebes bych je nevynášel..

Vitus | 2.7.2008 23:35

podle mne má 7mh pravdu, tohle je fakt dobrá deska.

+Jesus+ +Jesus+ | 2.7.2008 23:15

Toto album považuju od Sonaty za NEJLEPŠÍ - všechna alba mají totiž stejná, takže je defacto jedno po jakym šáhnete - vždy vyberete STEJNĚ! 4 skladby stojí za zmínku (zbytek je tedy typická směs 'hej-čum-na-těch-1335-úhozů-za-minutu' výplodů, kterým rychlost závidí i pravá šaratice): Klec (vám prožene kulku hlavou a 7metalheartovi začne hučet), Viktoriin deodorant (tahle vás prošpikuje ešče víc jak ta předtim - sóla, rychlost, sóla, rychlost - taká variabilita!! - a kdo trpí strachem z výšek, dostane závratě), Mindrák (tahle skladba je zajímavá především tím, že v sobě obsahuje ještě další skladbu - vybrnkávačku - a obě dovedou navodit tu správnou gay atmošku!) a asi nezajímavější - Život na zřícenině (tady se kapela přemohla a jako bonus si na začátku navzájem rozbili držky, dále pak mrazivé tempo vyvodí pekelnou atmosféru...).
Sonata se prostě nezapře - 1 silný nápad pro každou (všechny) skladbu. TO je panečku efektivnost!

Jo, někdo by mu měl založit zlatej fond...

m4xp4yn3 m4xp4yn3 | 2.7.2008 16:21

Doporučuji čtenářskou recenzi pana 7mh, hrozně mi připomína zpověď děcka, co se právě vrátilo ze své první návštěvy ZOO a zmateně vyklápí své dojmy. "A byli tam tygři, ty byli uplně supr, ale trochu jsem se bál a pak jsme si dali zmrzlinu a byli tam tučňáci, CACHTY CACHTY!!"

valoun | 25.11.2004 11:25

no aspon zes dokazal uznat chybu, protože Sonata Actica je jednou z nejlepších speedmetalových kapel co se da v současnosti najít, prostě komu čest tomu čest:-)