VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

RAUNCHY - Confusion Bay - zpět na článek

Pavel Pavel | 3.10.2005 08:45

každý to jednoduše vnímá subjektivně. to srovnání s in flames je tam pro kontext a takhle na mě jejich posledních několik alb působí - tedy sterilně a není v tom žádná zlomyslnost či něco podobného.

Alesh Alesh | 3.10.2005 00:24

Myslel jsem to s tou vatou ,ale né že bych tě nějak chytal za slovo,ale přijde mi že právě v tyhle pasáže spolehlivě vyplňují syntezátory ,čímž jsou možná Raunchy jiní než většina trashových kapel.A připadá mi divný pořád šťouchat do kapel která vám už nesedí v dalších a dalších recenzí.Já si myslím že in flames hrajou praktcky stejnou hudbu jako hráli o žádný výrazný posun se nejedná ,samozdřejmě že oproti jester race jsou daleko méně založení na kytarových vybrkávkách,ale vzhledem k počtu alb mi připadá že jsou pořád svoji.Většina lidí v mém okolí tvrdí že si toho ani nevšimla a že jsou dobří,akorát tady jim nějak nemůžete přijít na chuť.
A nezlob se na mě ale hudby Raunchy mi tedá připadá skoro až depresivní..

Pavel Pavel | 2.10.2005 23:12

Alesh: ad nudné partie: přesně netuším, co jsi tím myslel...
to, že jsou RAUNCHY příjemným překvapením je tam, myslím, celkem jasně naznačeno a ve srovnání s IN FLAMES (tedy s jejich současnou tvorbou) jsou alespoň z mého subjektnvního pohledu mnohem zábavnější a vynalézavější

ad veselost... takhle na mě působí a až na výjimky tomu odpovídají také texty, které nepostrádají potřebný nadhled

Alesh Alesh | 2.10.2005 22:49

Myslím že v recenzi jste zapomněli zmínit že některé podle vás nudné partie vyplňují s úspěchem syntezátory.Raunchy jsou vážně překvapením a určitě nesouhlasím s tvrzením že hrají veselou hudbu,kdo viděl klip watch out asi ví.Hudba je řádně kyselá,ostrá rychlá a melodická.
Velice vtipné je také kopnutí si do in flames ,kteří produkují stále tu samou hudbu s nepatrným posunem sobě vlastním ,ale recenzentům z metalopolis to evidentně nesedí.

Radicalcut Radicalcut | 30.8.2004 16:27

xcel sa tvarit ako domaci, si mu to prekazil. Hanbi sa.

Rudi Rudi | 27.8.2004 16:52

Hedno: Po slovensky sa hovorí veľmi DOBRÝ album. Nezaprasuj s bohemizmami český web!:o))

Hedon | 27.8.2004 15:43

VELMI DOBRE ALBUM!

seventh seventh | jenom názor... | 25.8.2004 08:17

V podstatě s recenzí absolutně souhlasím. Až na to, že pro mě jsou noví Raunchy 9/10, možná i lepší. Pro ty, které už In Flames se... a Soilwork nudí je to prostě jasná volba. Akorát pozor za volantem...:)))