VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

SCENERY - Continuity - zpět na článek

Saint.rap | 20.6.2006 18:04

Morbo:No poslouchat tu zivak Vica Wootena a divil by si se kolik veci je na ty desce sloka, refren. Omsely postupy, asi tezko vzhledem ke schopnostem, ktery jsou ty lidi instrumentalne zvladnout.
Jinak Pain a dobra hudba, kompozice napad...no radsi nic. Obcas mam pocit, ze snad podstatna cast metalistu vyrostla na vychodonemecky diskotece.

vike vike | 20.6.2006 12:59

Kazdy trochu normalni hudebni fanda snad vi, co tim chtel basnik (Darkmoor) rici.

Morbo Morbo | 20.6.2006 11:59

"Složit skadbu sloka-refrén-sloka je mnohem obtížnější než skladbu ze spousty různých rifů." ... Je otázka, jak se na to nahlíží. Z obecnýho hlediska neni ani jedna varianta obtížnější - nejtěžší je složit prostě DOBROU píseň. Pokud ale berem v úvahu, co všechno už tu bylo, tak napsat píseň držící se striktně vyjetých konzervativních kolejí tak, aby byla NOVÁ, zajímavá a nešlo o odrhovačku, u který člověk usne, je skutečně obtížné. Na druhou stranu je otázka, jestli má smysl držet se zuby nehty standardních postupů až na krev. Jestli neni lepší jít rovnou jinudy...

vike vike | 20.6.2006 11:08

posledni Pain je nehorazna odrhovacka a vykradacka - puvodni notu, akord aby clovek pohledal

Ozon | 20.6.2006 11:06

I tehdy šli hlavou proti zdi a v naší zemičce, kde zahrát víc jak základní sled akordů a poskládat píseň jinak než „sloka, refrén, sloka, refrén, sólo, refrén“ se považuje málem za zločin //// Metalopolis se opět vytáhl...Souhlasím s příspěvkem pod tímto a dodávám : Poslechni si třeba Pain.
Ač mi po tomto úvodu přeběhl mráz po zádech a pravé oko mírně zaškubalo, musím jinak s recenzí ve většině věcí souhlasit.

Jakub U. | K úvodu.. | 19.6.2006 10:50

Složit skadbu sloka-refrén-sloka je mnohem obtížnější než skladbu ze spousty různých rifů. Ke kapele: Scenery jsou opravdu výborní...

MageZ MageZ | 19.6.2006 08:02

Tuto nahravku si musim co najrychlejsie zohnat. Uz predosly album mal velmi slusnu uroven a vzhliadnutie koncertu ma presvedcilo o to, ze Scenery su kapelou, ktora si skutonce zasluzi maximalnu pozornost.