VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

SCULPTURED - Apollo Ends - zpět na článek

Morkai Morkai | 25.5.2009 17:54

Škoda, zdá se, že nikdo z redakce Agalloch nebo Sculptured moc neposlouchá. Embodiment je skvělá věc, Sculptured dokazují, že atonální hudba je stravitelná i pro běžné posluchače. Nedávno jsem zkoušel poslechnout klavírní věci od samotného Schonberga, ale na něj asi prostě nemám.

Allegor | 19.1.2009 22:43

Bude někdy v budoucnu recka taky na poslední - Embodiment?

flames | 10.7.2008 10:03

+ tam najdeš i rozhovor s Andym (no, rozhovor, pár otázek, které sme pořešili na TER foru), je tam i otázka na Sculptured tuším...

flames | 10.7.2008 10:01

Sice počítám, že budu nařčen z přihřívání si polévky :D a bude mi to smazáno, ale dělám to z lásky k hudbě, tak sorry za nouance různého charakteru:

http://www.innocence-music.com/clanky.php?akce=RecenzeUkaz&Recenze=216&ok=1

Sambiliong | 10.7.2008 09:38

A samozrejme teda poprosím recku na "Embodiment"... ;-)

Sambiliong | 10.7.2008 09:37

Yeah! Tak toto je ďaľší šok do môjho systému!!! Chytľavá komplikovanosť? Tak takéto kapely mi ešte dokážu vrátiť chuť do života... Kde na to chodíte? :-)

Albumu "Apollo Ends" som ešte veľa posluchov nedal. Popri silných momentoch je tu aj pár rozpačitých až naivných miest (možno zapríčinených aj prispením "tenkého" zvuku rytmických gitár). Zdá sa mi akoby to bol viac experiment, prvý krok na ceste nevedno kam.

Lenže aký šok ma čakal pri novom albume "Embodiment"!!! Je to kompaktnejšie, vyzretejšie, silnejšie, možno aj "metalovejšie". Ak tento zvláštny štýl ešte nedotiahli k úplnej dokonalosti, tak je to aspoň o jednu-dve triedy vyššie ako Apollo. Nejak to nedokážem prestať počúvať...

ZAPPAmeetsCYNICmeetsOPETHmeetsDEATHmeetsTOOLmeetsTHEMARSVOLTA...