VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

5 SYMBOLS - ...About Me, Maybe About You… - zpět na článek

síček | 29.11.2007 18:24

No, kytarově to ujde, ale zbytek nic moc a zpěv je prostě shit. Slova o tom, že se jedná o špičku, že nemají konkurenci u nás apod., jsou naprostá neznalost, nebo směšný pokus úmyslně někomu namluvit tyhle nesmysly. Ale nechci to nikomu vnucovat... Na druhou stranu jsou ke slyšení na koncertech i mnohem horší věci.

stigma | 27.11.2007 19:13

co si myslim já-metal jak řemen,trochu toho koru-to hlavně kvůli zpěvu,kterej mě vyhovuje a nemám výhrad!ale serou mě bicí,takový nijaký..a basa by se mohla víc snažit ale jinak na český poměry-PECKA!!!

Morbo Morbo | 27.11.2007 13:36

Proč je tak nezbytný, aby recenzi psal někdo, kdo je do stylu totálně zažranej a ví vo něm první a poslední? Neni spíš lepší, když to píše "někdo z lidu"?
Statistika je prostá: lidí zažranejch do něčeho je míň, než všech ostatních a recenze by snad měla oslovovat většinu a zejména pak lidi, co se v danym stylu neorientujou, ne?
Když budu konkrétní, pokud napíše recenzi na metalcore někdo, kdo zbožňuje metalcore a je v něm řádně frogovsky vzdělán, nebudu mu věřit ani slovo, protože metalcore neposlouchám, moc ho nemusim a předpokládám, že on je "zaujatej", protože danej styl zbožňuje. Zajímat mě bude spíš recenze od někoho víc neutrálního, kdo vo tom píše normálně, píše co slyší, jak se mu to líbí a neřeší pitominky a faktický drobnosti.
Pokud jsem v danym stylu znalec (nebo kapelu dokonce znám), tak recenzi beztak nečtu, protože už to mám dva tejdny stažený a plánuju koupi CD hned, jak vyjde a je naprostá hovadina, abych si vůbec stěžoval, když pro mě recenze neni určená.

Marigold Marigold | 27.11.2007 13:14

Frog: Jsi prostě další přemoudřelý trouba, který řve, jak někdo něčemu nerozumí a když je vyzván, aby to dokázal vlastní znalostí, jen pindá a vykrucuje se... Ubohost.

RIP RIP | 27.11.2007 13:06

Ááá, tak už se nám to tu rýsuje. Pán zná osobně kapelu... škoda, že není sdílnější ohledně „pohledů z dálky“, „zmatkovitému“ psaní o škatulkách a před přímou otázkou kličkuje :)

Frog | 27.11.2007 12:05

Jinak kapelu určitě poučovat nemusím, znám je:-)

Frog | 27.11.2007 12:04

Nenapsal jsem, že nehrají metalcore, ty nečteš mezi řádky, přečti si ještě jednou můj vzkaz. Jistěže hrají metalcore, tady jsou spíš výtky ke stylu psaní recenze k tomuto stylu. Vyplívá mi z něj, že sice máš zmáknuté infos (i když dokážeš chybovat), ale máš na to pohled z dálky. To jest můj názor. Potvrdilo se mi jen co se říká o metalopolis, Zajímavě píše o tomto stylu zde skutečně jen Dalas.

RIP | 27.11.2007 11:57

Milý Frogu, prosil jsme Tě o poučení mé osoby i kapely o tom co vlastně hrají. Nekličkuj a vylož karty na stůl. Definuj nám tady ten „metalcore“ … co to vlastně je a proč s ním kapela 5S nemá nic společného? Pokud máš tendence mě kárat za nevědomost, prosím pomoz mi k nabití vědomostí a neodflákni to odkazem na nějakou Tvoji oblíbenou stránku. Věř mi, že se velmi rád poučím, abych příště již nechyboval.

Co je jasné ze soupisky mých oblíbených kapel? Že poslouchám i Bratry Ebeny a The Cure? O čem to vypovídá? Že nerozumím metalcoru?

Frog | 27.11.2007 11:18

Tak k tomuhle už skutečně netřeba slov, já myslel, že to je diskuze o hudbě. Mějte se tu

antiFrog | 27.11.2007 11:13

Ubohost. Pokud by ses někdy zajímal o tyto stránky a konkrétního redaktora více, myslím tím od začátku, asi bys nebyl schopen napsat nějaké věci. Ale podle tvých příspěvků je mi vše jasné. Jsi jen další z mnoha, to je v pořádku. Studuj a možná něco pochopíš.

Frog | 27.11.2007 11:11

To ovšem nic nemění na tom, že ta deska je slušná. Horší zvuk a zpěv, jinak je to ovšem slušnej kousek. 5S nemají vlastně konkurenci, Action hrají jinou hudbu (hledat mezi těmahle bandama spojitost je skutečně hodně mimo) a Flowers for whores jsou na tom o dost lépe po všech stránkách. U nás by se daly tyhle kapely spočítat na prstech jedné ruky, víc toho u nás slušného bohužel není!

Frog | 27.11.2007 10:34

Zoufalost. Pokud by ses někdy zajímal o tento styl více, myslím tím od začátku, asi bys nebyl schopen napsat nějaké věci. Ale podle tvých oblíbených kapel je mi vše jasné. Jsi jen další z mnoha, to je v pořádku. Studuj a možná se něco dozvíš.

RIP RIP | 26.11.2007 18:17

Frog: redaktor je vědomý, jen nepozorný. Opraveno jest. Situaci kolem 5SYMBOLScelkem se zájmem sleduji už celkem dlouhou dobu, informace o novém bubeníkovi mám, vloudila se faktická chyba, to se prostě stane. Přiznávám, že mě se to stává častěji – sypu si tímto popel a hlavu. Porovnání s ACTION tu jsem užil v tom smyslu, že 5SYMBOLS nezní jako další čehůnská kórová bigbítovka. Můj názor pokud - Ty máš zřejmě jiný – budiž, nikdo Ti tvůj subjektivní pohled nevyvrací…

Prosím Tě o poučení ve věci metalcoru – mimochodem sama kapela se definuje právě tímto slovem, rád bych tedy, abys mě i skupinu 5SYMBOLS poučil o tom, co vlastně hrají…

Archangel Archangel | 26.11.2007 16:02

nemyslim si, ze recenzia je primarne urcena zarytym posluchacom tej ktorej skatulky

Frog | 26.11.2007 14:20

Jsem rád dalasi, že to respektuješ, to nic nemění na tom, že většina lidí, co píše o tomto stylu (vyjma tebe a autora z konkurenčního serveru) neví, co tento styl představuje, píše o něm jako o něčem prapodivném. Vychází především z hardcoru a když někdo jako tento autor není do tohoto stylu ponořen, nevyznívá jeho článek pro zaryté posluchače věrohodně. Hodnotit kladně ho mohou jen lidé, kteří jsem na tom stejně jako RIP, tudíž zmatkovitě.

Dalas | 26.11.2007 14:12

zrecenzovat

Dalas | 26.11.2007 14:12

Já bych spíše řekl, že Metalopolis je zin přeplněný tunou promáčů, což v hektické snaze je ich nejvíce zrencovat plodí podobné "nepřesnosti".

Čímž nechci omlouvat faktické chyby v recenzi.

Frog | Chyba | 26.11.2007 14:09

Abych upřesnil nevědomost ,,redaktora". Tohle album nabubnoval ještě původní bicmen Petr. Nejprve si zjisti informace. A srovnání s Action se mi zdá také poněkud ,,mimo". Koukám, že metalopolis je dalším zinem, kde nemají ani páru o tom, co to metalcore je. Zkuste www.metalnation.cz, tam mě vždy překvapí a mile a vědí, o čem píšou!!!

kiss | 23.11.2007 19:35

mě naživo přesvědčili a ne jednou!!!!

ChAkO ChAkO | 22.11.2007 21:00

hmm, som ich videl ja zase asi tak pol roka dozadu a nepresvedcili ma teda vobec... metalcore na tisici osmy krat.. no mozno este nehrali nove skladby a tak! a prirovnanie k Action - to je vyzva do boja! :) bo osobne action povazujem za najlepsiu mc kapelu porad v celej strednej europe :Da btw. 5 symbols 8.12. v Randali (Bratislava) na dimebag darrell memorial night