VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

RUNNING WILD - Blazon Stone - zpět na článek

pažout007 | Running Wild | 29.8.2012 23:14

První vystoupení Running Wild se konalo na stadionu Evžena Rošického,dnešní Strahov v květnu 1989.Running Wild hráli jako hvězdy večera po skvělých Stormwitch.Celý program,který byl kvúli dešti a chybějicí střeše přerušován a posouván,české kapely postupně rušily svá vystoupení(tuším Arakain a Vitacit) s tím,že je múžem vidět kdykoli na Barče.Němečtí Risk také nezahráli.Nakonec vše dobře dopadlo,počasí se umoudřilo,Running Wild zahráli před 25 tis!!!lidma v tehdejším komunistickém Československu lačnícím po metalové muzice,pro mne,16 letého fracka neskutečnej zážitek!!Ready for Boarding!

david.ch | 21.4.2012 12:55

Tak jsem si dneska dal jednoho ze svých osobních favoritů diskografie RW. Neuvěřitelně podceňovaná záležitost bezesporu patří k tomu nejlepšímu od RW. Dosti kritizovaná deska obsahuje klenoty jako titulní pecka, Little Big Horn či utajená Beckerovina Over The Rainbow. Masivní heavy sound z dílny J. Němce má koule i dneska. Bohužel, dost komicky vyznívá v porovnání s touto klasikou letošní Shadowmaker.

Guwr | 20.12.2010 23:37

Running Wild v Ostravě nehrál. V 91 byl koncert ve Frýdku-Místku..

DW | Noa | 14.11.2009 09:01

možná jsou agro, ale jejich riffy, leč 20 let pořád stejný, byly pro mnohé velmi inspirativní. Palec nahoru pro dědu Kašpárka a jeho kumpány.

Kevorkian Kevorkian | 24.9.2006 09:35

ja agronaut
running som pocuval dost intenzivne ked som bol soplos. som si asi myslel, ze pirati su in alebo co.

HevyDevy HevyDevy | 23.9.2006 20:32

Gusto ty agro?

Kevorkian Kevorkian | 23.9.2006 12:05

dalas: počkaj...mám tip, že by Rooot: alebo ako sa ten jebko píše? hmm som dobrý..

topic: Blazon Stone bola tuším prvá doska, ktorú som od running wild mal. osobný favoriti sú ale Death or Glory a Pile of Skulls

Marigold Marigold | 23.9.2006 11:46

Rád bych tomu člověku vzkázal, aby se vyhýbal setkání s redakcí MP. Mohlo by ho bolet. Do určité míry se dá debilita tolerovat, od určité míry je jí třeba odměňovat.

walram walram | 23.9.2006 11:11

Ten člověk má asi skutečně nějaký závažný problém. A to už bohužel není k smíchu.

Dalas Dalas | 23.9.2006 10:26

Tak hádejte kdopak to byl?:-) Dalších deset stejných příspěvků u jiných článků bylo smazaných.

Malá nápověda: S takouhle formou klinické záště a nenávisti jsem se ještě nesetkal:-) Když se to navíc zkombinuje s naprostou impecilitou, tak je to vážně společenský problém. Tenhle poslední "příspěvek" zde ponechám jako memento naprosté tuposti jeho pisatele.

Avenger | 23.9.2006 10:14

REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE REVENGE

windrider | 22.9.2006 14:53

moje taky, fakt pecka která měla být na "death or glory"

rdmagic rdmagic | 29.3.2005 14:02

Moje nejoblíbenější skladba ztohoto alba-White Masque