VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

KAMELOT - Poetry For The Poisoned - zpět na článek

Marigold Marigold | 8.9.2012 16:01

Nevím, ale ten vietnamskej plagiát Khana mě teda neba.

chuchvalec | 7.9.2012 19:51

Nový singl je na itunes, tak nakupujte, warezujte.. je to paráda!

myšák max myšák max | 27.12.2011 18:33

Proč ta bodová skepse sokolíku? Labutí píseň sem nebo tam, deska se poslouchá dobře, tak proč už nyní brát vážně, předjímat, co nastane/nebo taky nenastane... Kamelot opět nezklamali, velkolepá produkce, která žánru i dílu sluší, přehledné tempo mne nenudí, naopak sluší i baví... A co bude vážně neřeším! Těch, co hrozili tím či oním už bylo, nechává mne to v klidu. A kdyby to byla '"Labutí píseň" opravdu, pak stojí zato, ji mít!

Milan | Kamelot in black | 27.12.2011 08:39

Album vzniklo za smutných okolností v soukromí hlavních tahounů skupiny a to se promítlo do skladeb. Těžká atmosféra, žádné jásavé popěvky, pomalé a hutné tempo skladeb. Přesto, ale pro mne, jde o jedno z nejlepších alb roku 2011 z toho co jsem slyšel, protože nápadů na albu je spousta, jen je potřeba je najít a albu dát šanci. Podobně třeba na mne zapůsobilo "The dark ride" od Helloween.

Ondrush78 | 26.12.2011 20:49

Pro mě jedno z nejlepších metalových alb loňského roku, i když nepatří k nejsilnějším dílům kapely, jedná se o dílo hodné pozornosti. Skladba s hlasem Jona Olivy má dobrou temnou atmosféru a balada House On A Hill je podle mě nejhezčí duet od Operation: mindcrime. Doufám, že se Khan vrátí!

bleak bleak | 26.12.2011 14:42

Pro mě jsou Kamelot skupinou jednoho alba. Když jsem se kdysi dostal k The Black Halo, tak jsem byl fakt nadšenej, že jsem objevil další z velmi úzkého okruhu kapel, co hrají pořádnej hevík, ale pak jsem postupně vyzkoušel Ghost Opera, Epica a nové album a bylo to jedno velké zklamání. Právě do novinky jsem vkládal největší naděje díky její temnější atmosféře, ale ta kvalita tam prostě není, případně Kamelot vykrádají sami sebe jako ve skladbě The Great Pandemonium, což je v podstatě March of Mephisto v jiné, podstatně nudnější verzi.