VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

MORBID ANGEL - Interview - zpět na článek

DarthArt | 10.5.2013 18:49

Jo, tenhle rozhovor je památnej, četl jsem ho tedy originál ve Spawn Rebirth - jednak klobouk dolů, že získali do tak malýho zinu rozhovor s Treyem, jednak klobouk dolů za to, že to zvládli v angličtině, to asi nebyla žádná prdel.

Jinak v tom interview je ještě jedna dobrá otázka odpověď, škoda, že si ji Trey před pár lety po sobě znovu nepřečet´. Vystih´ to totiž přesně:

Vidíš nějakej rozdíl mezi tím, co dělal na pódiu Dave a co dělá Steve?
Myslim, že David se choval jako rockstar a v týhle kapele neni místo pro hvězdy. Protože každej v týhle kapele dělá svou část tak, aby se zlepšil celek. Není možné, aby se jeden utápěl ve světlech a ostatní makali někde vzadu. Nemyslim, že úplně dobře representoval kapelu, je víc přízemní.. Víc na porno, piercing a podobný kraviny. Já myslim, že to je jen povrchní, hloupej životní styl.

Panzerschreck Panzerschreck | 10.5.2013 18:26

Je tu jeden problém. Když hrajete v zemi, kde se nemluví anglicky, lidi často vůbec nerozumí textům. Prostě nemůžou pochopit o čem to je.
Vždyť si to můžou přečíst v obalu alba.

No ale když neuměj anglicky?
Tak to je pak těžký. Mám snad psát texty v jejich jazyce?


...celkom zaujimavý rozhovor, ale tieto dve otázky ma dostali :o))) ...dúfam, že to bol žart, lebo inak neviem čo si mám myslieť hehe

Trey | 9.12.2010 21:40

Je to sice už 8 let starý,ale i tak musim říct skvělej rozhovor.Když to tak člověk čte,má chuť se k té jeho filozofii života přidat.

k.eight.a k.eight.a | 2.11.2009 02:50

Výborný, to je druhý rozhovor s Treyem co jsem četl, první na nějakém anglickém zinu. To o čem tam mluvil mě dovedlo až k okultismu, mystice a ezoterice. Sice se mi nikdy nepovedlo dostat se ke knihám, které Trey doporučuje, ale dostal jsem se k jiným, jejichž učení je velmi podobné. Díky Treyi, jsem ti vděčný za probuzení a od té doby na sobě stále pracuju.

ozzy ozzy | 23.7.2006 15:45

Skvelý rozhovor. Už som to prečítal tretíkrát a je to stále o niečom. :O) Všetky rozhovory s Troyom a Peteom Sndovalom, ktoré som prečítal sú total kvlt.