VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

SUNSHINE - Karmageddon - zpět na článek

Radalf Radalf | 13.5.2011 14:04

náhodou hezká recka :***

stray | 13.5.2011 06:16

Jo? Mě fakt, že mi někdo rozumí přijde po všech těch letech spíš bizarní. .-)

Radalf Radalf | 12.5.2011 23:58

hlavně slovní spojení "hlukovej kravál" a filozofování v úvodu, ale já Jendovi rozumím, vím moc dobře jaké to je myslet si, že člověk stvořil něco skvělého, a být v tom sám:(

Archangel Archangel | 12.5.2011 15:20

:)))

Darkmoor Darkmoor | 12.5.2011 13:12

je bezpochyby geniální

Stray Stray | 11.5.2011 23:14

A ještě - myslím, že recenze je dobrá.:-)

Stray Stray | 11.5.2011 23:11

Já myslím žes to celkem špatně pochopil. V recenzi netvrdím, že hrát pro slečinky by mělo být snem každé kapely, ten ať si každá zvolí jaký chce, ale spíš rozvádím to téma kritiky jejich cesty - jakože k čemu vlastně je? Pokud kapela chce hrát pro víc než pár desítek lidí, tak se prostě musí posouvat, zlepšovat, ale i zpřístupňovat, musí to vyvážit. Tvrdím, že na tom hrát pro mladý holky a prostě široké publikum nevidím nic špatného a z toho plyne i to následující a sice - alba jako Dreamer řadím výš než Velvet Suicide - a to jsem jej koncertně také zažil.

P.S. Hudbu LVMEN nemám rád. Neni v tom ani za mák popu.

Tomas | tak tohle je fakt šok | 11.5.2011 22:57

Recenze Straye čtu často, pomerně často jsme také měli podobný vkus, o to víc mě šokuje tahle. Krátce k desce Sunshine je to pokus o nahrání druhého Moonshower, který nevyšel, ale neni to ani propadák. Najdou se tam dobré písně, ale Sunshine jen kopírují už dříve probádané. Karmageddon je například pokus o další Miss Karma Koma apod. Ale k recenzi samotné. Snem každé kapely by mělo být hrát pro dvacetileté slečinky? To myslí autor vážně? Kdyby to napsal někdo z Musicserveru tak neřeknu nic, ale tady na metalovém serveru to doslova praštilo do očí. Nic proti slečnám tohoto věku, ale já budu vždycky obdivovat lidi, kteří budou hledat nové cesty, nový zvuk i za cenu toho, že na ně bude chodit jen pár dredařů. Netvrdím, že vyměknout musí být vždycky špatné, některým kapelám to prospěje, ale jakmile člověk začně uvažovat stylem : začněmě hrát něco, ať na nás chodí i holky, tak to je většinou v pr. Připomínám, že podobně to bylo i u Support Lesbians, kteří to tímto přístupem dopracovali víte kam. K Sunshine: jejich koncerty před popovou érou byly podmanivé, měli vlastní zvuk, originální sound a dopracovali to k Dreamerovi a MKK T., kde není po čemkoliv originálním ani stopa, je to jen hudební vata. Myslím, že kdyby kapela měla normální zaměstnání a nedělala kompromisy, mohli z ní být další klenot české und. scény jako LVMEN, Thema 11 či GNU. Ps: Nemám dredy ani psy.

k.eight.a k.eight.a | 10.5.2011 19:13

Taky se mi recenze líbí byť jsem desku neslyšel (a asi jen tak neuslyším). Naposledy jsem slyšel jejich "opus magnum" a nějak jsem neměl potřebu se k němu víc vracet.

ha-Ryportér ha-Ryportér | 10.5.2011 09:20

dredatí vegetariáni po ránu trefně rozesmáli.
Bravo Stray