VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

DRAWN AND QUARTERED - Feeding Hell's Furnace - zpět na článek

Sud Sud | 4.9.2012 21:29

po lonskym sedmipalci jsem se hodne tesil, ze by mohli prekonat/vyrovnat i Hail Infernal Darkness, ale bohu gel se nestalo, tak nejak bych souhlasil s recenzi. zklamanym bych doporucil lonskej Blaspherian, a z trochu jinyho soudku letosni Chaos Inception a posledni Destroying Divinity.
jinak novej Father Befouled je takovej Mortal Throne of Nazarene #2 a je podle me s Funebrarum v tyhle chvili v trochu jiny skatulce nez Impetous Ritual. i ten Witchrist s deskou na Osmose je trochu jinde, jsem zvedavej, jak bude IR pokracovat..

Reaper Reaper | 7.8.2012 19:09

Osobne mam nejradeji Return... / aktualni deska je dle meho lepsi nez Merciless Hammer Of Lucifer. Co se Incantation tyce, samozrejme hlavne odkazuju na starou tvorbu, ne na Primordial Domination... Stejne jako kdyz reknes Immolation, asi tezko si vybavis Shadows In The Light...

Cz Skiin | 7.8.2012 18:02

Já sem docela zklamanej. Po skvělejch deskách Return of Black Death a Hail Infernal Darkness hoši hodně slevili - jak produkčně, tak především nápadově. Immo/Inca konotace je zcela v pořádku, jen bych tak nemachroval s těma Inca. Jejich poslední desky jsou, slušně řečeno, dost slabý a zdaleka nedosahujou kvalit minulejch nahrávek Drawn and Quartered.

Marco | 6.8.2012 13:57

Keďže sú obe zmieňované veličiny v článku (Immo a Inca) veľmi blízke môjmu hudobnému vkusu, je aj tento nový počin DAQ pre mňa rozhodne veľmi zaujímavý. Dobrá práca!