VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

DEATH TO ALL, OBSCURA, DARKRISE - Roxy, Praha - 17. listopadu 2013 - zpět na článek

metalirium metalirium | 12.2.2014 09:49

DEATH to all + Gorguts 26.06.2014 o 20:00 v MMC Bratislava

cena:23,-€

Seatik666 | 4.12.2013 13:51

Presne rovnaké to bolo vo Viedni. A tiež som odchádzal s otvorenou hubou a vetou v hlave... "videl som DEATH na živo" a myslím že pre fandu death metalu tej doby, sa nič lepšie ako DTA Tour nemohlo prihodiť... Len dúfam, že sa mi to ešte raz podarí :)

kelkor | 23.11.2013 18:48

Tu podobu podle mně dělala hlavně TA kytara!!!! DEAAAATH! Proti mdlému koncertu (mrtví fans) v Edenu byla v Roxy atmosféra super! Ale Lucerna byla NEJ!!!

tomimmortal tomimmortal | NEUVĚŘITELNÉ !!! | 23.11.2013 14:18

Tohle vystoupení mělo ke koncertu DEATH asi tak "daleko"......jako palec od ukazováčku!!! Myslím, že jakmile poprvé Chuckova rodina zahlédla, doposud naprosto neznámého mladého pána Phelpse, v akci, byla určitě nejedna slza na krajíčku... Budu to opakovat, ale podobně to bylo i u mne. Říkal jsem si: "Do prdele, Chuck snad měl mladšího bráchu a jmenuje se Max Phelps, nebo co!". Tu neděli jsem si sedl na prdel a otevřel ústa dokořán a musím říct, že jsem si ten koncert zatraceně užil, jako už hodně dávno ne. Všechno sedělo právě jako ta prdel na hrnec, jak se říká. A první má věta, co jsem na konci večera poprvé a naposledy odešel od pódia? "Teď už můžu umřít! Viděl jsem DEATH na živo!" A splnil se mi tak můj dětský sen.
Jestli vám taky někomu stále hrají útržky skladeb v hlavě, tak se nedivte, nejste sami. Já už to mám téměř týden...

ja | slzy | 23.11.2013 13:42

ty slzy ti věřím, vím o čem přeně mluvíš Sambiliongu ...

Mauglí | NEUVĚŘITELNÉ !!! | 23.11.2013 08:37

Koncert legendárních DEATH bez svého Velkého Guru, stvořitele, autora a frontmana Chucka Schuldinera? Akci jsem vnímal přesně dle dovětku názvu "Tribute to Chuck" a říkal jsem si, že pokud se zadaří a alespoň na pár chvilek se dostaví ozvěna minulosti, tak to bude úspěch, ale moc jsem v to nedoufal... Překvapení však bylo veliké, jelikož nejtěžší ústřední post zaujal Max Phelps z CYNIC a to takovým způsobem, až se tajil dech. Jednak vizuální podoba s velkým Chuckem byla doočíbijící, navíc působil skromně a sympaticky, ale hlavně s velikou bravurou zvládal veškeré kytarové party včetně chrčivého deathovského vokálu. Vše bylo podpořeno skvělými instrumentálními výkony ostatních muzikantů, díky čemuž měl koncert po celou dobu sílu vichřice a v pomalých pasážích tu pověstně mrazivou atmosféru DEATH!
Revival? Kdeže! Každý, kdo tam byl, tak musí potvrdit, že ne - tohle byl regulérní koncert kultovních DEATH v plné síle!!!

Clouseau Clouseau | 22.11.2013 16:41

vůbec jsem si kdysi Lucerně nemyslel, že vidím Chucka poprvé a naposledy. Komentované, v podstatě revivalové, uskupení sleduji s opatrnou nedůvěrou, nikoli však s vyhraněným odsouzením. Věřím, že věčer mohl být podařený a celkově cokoli co připomene Death vnímam moc dobře.

Sambiliong | 22.11.2013 15:43

V Krakove možno trochu prehulený zvuk. Ale keď to začalo a spustili Flattening, plakal som ako malé dieťa... Krásny večer to bol.