VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

DEATH TO ALL, GORGUTS - MMC, Bratislava - 26. června 2014 - zpět na článek

Sambiliong | 2.10.2014 10:45

Tak, páni, v marci 2015 Death to All v Európe na SYMBOLIC TOUR s Koelblem a Hoglanom!!!!!! Hotovo!!!!

SkafCowboy SkafCowboy | 7.7.2014 09:06

1. Nevedel som ze Depresy budu hrat, takze pekne prekvapenie na uvod.
2. Gorguts neskutocna parada.
3. 3x som zmenil miesto pocas koncertu DTA a vsade to kazila otrasne nazvucena Masvidalova gitara, takze dost veci zanikalo a nebolo pocut. Preto za vrchol ich setu povazujem 2 veci kde Masvidal odisiel a bol hned lepsi zvuk.
BTW: Grossmann uz odbubnoval aj Crystal Mountains - len skoda ze to odspieval Phelps, lebo bolo jasne pocut ze sa v tejto polohe neskutocne trapi.

orre | 4.7.2014 19:28

Proč hodně osmdesátek? Úplně jednoduše - Reinert už to nedává ani náhodou! Nezahraje už ani vlastní věci z Human natož Hoglana a Christyho. Nerad to přiznávám, ale z Hoglanem by to bylo min. o 50% lepší! Je to utahané.

Sambiliong | 4.7.2014 11:28

Gorguts som videl po Assaulte druhý krát a zase sánka dole. Jednoducho neuveriteľná hudba a kapela. Jeden z mojich naj live zážitkov vôbec, bez debaty.

DTA som si dal aj v Krakove a tentoraz mali lepší zvuk (aspoň podľa mňa). No, nezahrať Lack of Comprehension je naozaj rúhanie, záhadne chýbalo aj podarené spomienkové video s Chuckom v strede setu, nepadlo ani nič z Individual (v Krakove bol In Human Form), ale aspoň pridali skladbu Symbolic ako novinku v setliste. Jednoznačne mrzí absencia viacerých skladieb z posledných troch albumov, ale aj tak vďaka chlapcom za zážitok.

Krásny večer.