VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

Made Of Metal aneb konec velkého metalu v Hodoníně? - zpět na článek

Hooya | 19.1.2023 16:55

Ohledně festivalu, plánovaném TO apod. samozřejmě. :)

Louis Louis | 19.1.2023 15:18

Pořád v sekci vpravo nahoře:)

Hooya | 19.1.2023 15:03

Nějaké novinky?

Louis Louis | 25.9.2018 20:07

Jenda je slušný člověk, ten v politice nemá co dělat. A nerejpej nám do něj!

Stray | 25.9.2018 17:37

Sandál je člověk, kterej působí docela bambinotsky, neškodně. Latentní značí něco co je skryté, zatajené, jako že ten jedinec jedná z bezpečí vlastního úkrytu a může dostatečně leckomu zatopit. Zkrátka bystrý hajzlík co neriskuje, ale naopak smečuje PŘESNĚ! A kombinace obou slov měla právě zpochybnit tu sandálovskou neškodnost a naopak upozornit na to, že i slušňácky vyhlížející páprdové mohou dělat problémy. Snad Shnoff nekandiduje v Hodoníně za Svobodné? Vidět ho na bilboardy, tak snad umřu smíchy, ten jeho srandovní ksicht na pomezí herce z amerických dramat (Liotta, Bronson...) a Mickey Mouse umístěnej pod nějakým uvědomělým sloganem, to by prostě bylo moc. :-))))

Louis Louis | 25.9.2018 10:47

Mě by zase zajímalo, co je latentní sandál?

Shnoff Shnoff | j. grau | 25.9.2018 09:10

Jste mě celkem po té dlouhé době překvapil. Abych se snad bál podívat do zrcadla.

Vzhledem k tomu, že:

1. reagujete po dvou letech

2. obsah vašeho příspěvku se už místy výrazně odklání od obsahu článku a hodonínská politika tady nikoho nezajímá (tedy tady body nenaženete) a

3. váš příspěvek je jak z učebnice argumentačních faulů

jsem vůbec na pochybách, zda  vůbec reagovat. Asi to nemá cenu ty vaše výkřiky komentovat. Snad jen se přenést o pár týdnů dál, ANO (bude líp) v Hodoníně drtivě vítězí, vaše žena je opět starostkou s výraznou koaliční podporou, město s váma uzavírá standardní smlouvu o dlouhodobé spolupráci při pořádání festivalu, který bude obnoven. No a je to vyřešeno, ne?

Ale pořád je na místě si připomínat Vaše spíše kuriózní počiny a postupy, jak vytáhnout z města peníze (i když jde jen o střípky).

Příběh o jedné analýze je na http://hodonin.svobodni.cz/clanky/nemoralni-chovani-rodiny-starostky.

No a onehdá, jak jste přesvědčil manželku – starostku, že jí budete psát oficiální projevy za 400,-Káč/kus (podezřele nízko), to je taky pěkná příhoda. Naštěstí měla opozice na parapetu vaší ložnice mušku a vše je zaznamenáno zde: https://tinyurl.com/yc9u3uqt. A podobnými odkazy bych mohl tapetovat dál. 

rip | 23.9.2018 13:31

Je to kampaň?

Stray | 23.9.2018 13:06

Latentní sandál z Hodonína zasekl čepel hodně hluboko a rána bolí déle než dva roky. :-)

Dalas | 23.9.2018 11:32

Hlavně odpověď po 2 letech. To je rafinovanější než všichni Prchalové dohromady.

Louis | 23.9.2018 10:49

Politická agitace v neděli v 5 ráno na metalovém webzinu? Wow!

J.Grau | Shnoff | 23.9.2018 05:00

Schnoff aneb chronický lhář. Žádnou velkorysou dotaci od města MOM nikdy nedostal a i ostatní tvrzení v článku jsou naprosté lži a nesmysly pro které neexistuje jediný důkaz. V civilizovaném světě (což vám zjevně nic neříká) existuje něco jako presumpce nevinny a vy jste tedy ten, kdo má dokazovat protiprávní jednání pořadatelů nikoli pořadatelé. Ale vy jen žvaníte a pomlouváte. Navíc vaše tvrzení, že moje žena je jednou nohou v kriminále je rovněž nejen stupidní a vylhané, ale navíc i prokazatelně vyvrácené nezávislým vyšetřováním a to doslova a do písmene. Pučistické vedení ve snaze ospravedlnit své nemorální počínání podalo na moji ženu vyfabulovaných 8 trestních oznámení (a to mj.právě i na údajné dotace pro MOM) a u všech(!) těchto vyšinutých konstrukcí bylo jednoznačně konstatováno, že se jedná o naprosto nepodložené lži. Vyšetřující kriminalista dokonce navrhl začít šetřit ty, kteří trestní oznámení podali neboť se snažili dokázat protiprávní jednání mé ženy padělanými dokumenty (a je zde tedy podezření, že se dopustili vědomého podvodu) Jste tedy lhář i vy neboť tyto vyfabulované pomluvy stále prezentujete jako realitu. Je smutné, že lidé jako vy, pro vlastní politický prospěch ničí Hodonín a jsou schopni likvidovat a lhát o akci na které se podílely stovky mladých lidí z Hodonína. Musí být úžasný pocit zlikvidovat vytrvalým zveřejňováním lží festival, který přitahoval do města tisíce návštěvníků z celého světa. Protože to je jediný skutečný výsledek vašich pomluv. Nikdo z nás, kteří festival před lety připravovali se špatně nemá (pouze spousta mladých absolventů hodonínských středních škol, kteří se na organizaci podíleli, uteklo nenávratně z města, kde získali negativní zkušenosti s politickou zvůlí a podvody), ale Hodonín přišel o zajímavou turistickou příležitost. Ublížili jste tedy městu, ne nám. Nedivím se, že jste musel odejít z radnice, ale je smutné, že si svoji neúspěšnou existenci vybíjíte nesmyslným lhaním na internetu. P.S Vy jste až tak notorický lhář, že ani nepřiznáte, že patříte k opozici, která dokonce trestním oznámení napadla výsledky komunálních voleb, když jste zjistili, že jste neuspěli. A jaké překvapení - ani tady nebylo vaše hysterické jančení pravdivé a výsledky voleb byly potvrzeny. :-) Máte pravdu, je to neuvěřitelné. Otázkou zůstává, zda za vašim počínáním stojí jakási psychopatická nenávist k politickému oponentovi či prostá hloupost.

Shnoff Shnoff | 27.8.2016 14:21

j. grau: nic neni pravda, autor je vul, lze, opozicni politik a ta castka taky nesouhlasi... tohle si zkousejte na FB MoM, tam vam to sezerou i s navijakem. nejaka diskuse s vama neni mozna a ty vase vykriky jsou uplne komicke. klidne to radek po radku rozeberte. co v tom clanku neni pravda... a jste v haji, co? Festival jste potopili vy jeste nez poradne zacal. postavit jeho fungovani na velkoryse dotaci od mesta, kdyz je v cele vase zena, ktera je uz dlouho jednou nohou v kriminale a pak se verejne vztekat, ze to nejak neklaplo, to je neuveritelne.

DW | 26.8.2016 22:33

Nebude dotace, tak kua nebude festival. Šak čo ti jebe.. A že volaký profit? No do vrecka s ním. Ale nie pre daňové poplatníky. Ti nech plati pičusovia.

Corvus Corvus | 26.8.2016 15:18

Jan Tleskač: Že na tebe večer přijde EM!

Jan Tleskač | 26.8.2016 14:06

a máte to, soudruzi. Bez znalosti věci mudrovat a přikyvovat místním kamarádíčkům, to by vám šlo...

tomimmortal tomimmortal | Enemy... | 26.8.2016 13:44

Napalm Death s albem "Enemy of The Music Business" na vás!!! Vostudy !

mocky mocky | 26.8.2016 13:04

koscj...ale cca jeden riadok za tyzden je dost ticho :-)

koscj koscj | 26.8.2016 11:58

už nie je... :)

Jiří Grau | Sad but True | 26.8.2016 09:03

Cituji "Autor není členem ani exponentem žádné politické strany."To je klasické překrucování pravdy. Autor je členem politického hnutí a to hnutí opozičního. Je členem hnutí, které dokonce zakazovalo svým členům o festivalu mluvit kladně. Hnutí, jehož dlouhodobí představitelé v minulém roce raději odešli, než by se dál podíleli na loňských pomluvách starostky a festivalu. Je členem hnutí, které dlouhodobě bojuje proti starostce Grauové a které nemělo nikdy problém lhát, aby dosáhlo svého. Článek pana Bělohoubka není tedy názorem nestranného metalového fandy, ale politikařením opozičního politika a tradičně i pomluvou. Pane Bělohoubku, není nutné, abych rozebíral jednotlivé věty vašeho lživého pamfletu, protože v něm není pravda naprosto nic z věcí, které uvádíte proti starostce a pořadatelům. V době, kdy probíhal festival jste na radnici v Hodoníně nebyl a zřejmě proto uvádíte ve svém textu naprosté nesmysly. Korunu vašim tvrzením dává zpochybňování práce vyšetřovatelů ČR, kde předem předpokládáte neúspěch (a skutečně nebylo nic z tvrzení vašeho a vám podobných podvodníků zjištěno ani prokázáno). Není tomu divu, dobře vite, že nemůžete uspět, protože jde o naprosté smyšlenky a lži. Jako právník byste měl přinejmenším tušit, že trestní oznámení samotné neprokazuje naprosto nic a může jej podat kdokoli na kohokoli a to i na základě jakékoli smyšlenky. Není příliš divu, že jsem hned na začátku rozpoznal, že jde o politický blábol a ne o skutečné zhodnocení situace kolem festivalu. Pan redaktor Metalopolis k tomu nemusel mlžit a mohl rovnou přiznat, že jde o pohled politické opozice a nikoli o názor člověka, který má o pořádání MOM v Hodoníně alespoň základní reálné vědomosti. Slušný metalový fanda ať si udělá na politikaření v Hodoníně, které pomohlo zlikvidovat největší kulturní akci ve městě názor sám, ti ostatní samozřejmě mohou bez nalosti věci mudrovat a přikyvovat místním kamarádíčkům.