VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

BRUTAL ASSAULT 2016 - Kytarové progresy a GOJIRA (den druhý) - zpět na článek

fiLL-kiLL fiLL-kiLL | 2.9.2016 19:04

Dan z Tess a jeho výlet mezi publikum, a jak přitom ještě zvládá zpívat :-)

https://www.youtube.com/watch?v=u0WqUvib4D8&feature=youtu.be&t=194

dr-ead dr-ead | Parkway Drive | 31.8.2016 12:37

já s PD neměl problém. Naopak mě jejich show bavila. Do Brutalu jsem je v podstatě neznal a měl je zařazené jako jednu z generických metalcore kapel, kterou do jisté míry byli. Po Brutalu jsem si naposlouchal jejich poslední album IRE a rozhodně není zlý, pokud se vykašlu na to, co bylo kdysi

tomimmortal tomimmortal | 30.8.2016 18:36

Ja od PD dostal to, co jsem ocekaval. I kdyz je fakt, ze nejsem moc fanousek techto stylu, tak to dal nerozmazavam. Perturbator je borec, ale tolik skladeb najednou v danem stylu uz na mne bylo moc. Navic top skladba byla hned druha, takze ksem videl cca pulku. Mono super, ale byl jsem namacknutej na hradbe jako tlacenka. Gojira nejspis vrchol dne (nevidel jsem vse), cekal jsem, ze budou mit problemy se zahranim některých skladeb nazivo a ono to (alespon z meho mista) znelo hoodne dobre.
Čertužel jsem přišel o dost věcí, ktere bych vidět chtěl. Ale tělo bylo proti. Takze k me smule k HE, Aborted a opet ani k Obscura nemuzu nic rict. Doufam, ze nezacnou skladat kraviny, nez se mi je nekde konecne podari stihnout. Tusim byly ten den i Perfecitizen a tech je mi tez lito, ze jsem nemel moznost si je uzit.

svartenatt svartenatt | 30.8.2016 18:01

Pravda o Demimonde platí nejen o zvuku. Top ostuda BA 21. Pražáci s velkým egem a prázdnou tvorbou.
Slyšel jsem celé nové album opakovaně, strašně jsem při tom trpěl nudou a styděl jsem se za členy pro ty jejich trapné syntezátory.
Velké halo kolem ničeho, prázdná póza.

fiLL-kiLL fiLL-kiLL | 30.8.2016 17:42

Jo jo PD jsou dneš již jen laciný heavíkový cirkus. Kde byly romance is dead, boneyards, deliver me a další klasické kusy? Jde vidět, že se slušně distancovali od staré tvorby. Naštěstí čtvrtek nabídl fantastická vystoupení AAL, euforické Tesseract, Gojiru a další.

bizz | 30.8.2016 13:20

tvl, no jako videl jsi toho mamrdy, to smekam!
pristi DMMND live 10.9. s Anaal Nathrakh, kde snad nas nechaj poradne nazvucit :), a tady poslech desky http://demimondeofficial.bandcamp.com/

WhitePony WhitePony | 30.8.2016 12:45

Jinak AAS, Tesseract a Gojira TOP dne...škoda, že jsem nestihnul Plini a propásnul MONO udiveným zíráním na PD...

WhitePony WhitePony | 30.8.2016 11:45

S PD naprostej souhlas...viděl sem je po 4 a tohle vystoupení bylo dost z trapný, největší zklamání! Ani nechci vědět,kam jejich dalsi vývoj povede...nějak jim ten úspěch přerost přes hlavu obv.