VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

SAOR - Guardians - zpět na článek

CtG | 5.12.2016 16:19

Tak to chápu...Jinak jsem nechtěl, aby to vyznělo jako nějaká přehnaná kritika webu. Jenom, že léta zpět pro mě byl MP každodenní záležitostí, teď jednou za čas jen rychle, bez velkého čtení, proklikám, co se objevilo a tím to hasne. I když pomalu se to začíná zase měnit. Samozřejmě jsem si vědom, že tohle je díky mé žánrové orientaci hodně subjektivní a že jsem nejspíš v jasné menšině. Každopádně ale díky a těším se na další recenze.

Marigold Marigold | 4.12.2016 19:40

Dík, moc se necítím jako ten, kdo to tu drží, tohle je na jiné kolegy spíš... ale zase jsem objevil chuť psát pro MP, je jako manželka, který člověk roky zahýbá, ale stejně se k ní nakonec vrátí :-)

CtG | 4.12.2016 17:44

Výstižná recenze, souhlas! Jen tak mimochodem, dlouho jsem měl za to, že tento web pomalu upadá, ale Marigold to v poslední době setsakramentsky drží. Jediné recenze, co tu teď v poslední době pro mě za něco stojí, jsou jeho. Vedou jednak četností, druhak pestrostí a za třetí trefností. Byť třetí kritérium je čistě subjektivní, první a druhé nikoliv. Že by autor na stará kolena konečně znovuobjevil své kořeny?