VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

ÚŽASŇÁKOVI 2 vs. HOTEL TRANSYLVÁNIE 3: PŘÍŠERÓZNÍ DOVOLENÁ - Supráci proti Příšerákům - zpět na článek

Smolik Smolik | 30.9.2018 20:24

Byl jsem trochu překvapený, že Úžasňáci. Alespoň tedy mé starší osmileté určitě, na ně by šla znova říkala, na Hotel ne, i když na nej asi doma někdy později mrkne určitě taky. Přitom jednička Úžasňáků ji nechytla a Hotel 1 i 2 jsem doma musel vidět Xkrat. Mému mladšímu čtyřletému těžko říct s určitostí, on s kinem teprve pomalu začíná a jeho názor se mění rychleji než aprílové počasí :-) .

Smolik Smolik | 30.9.2018 20:24

Byl jsem trochu překvapený, že Úžasňáci. Alespoň tedy mé starší osmileté určitě, na ně by šla znova říkala, na Hotel ne, i když na nej asi doma někdy později mrkne určitě taky. Přitom jednička Úžasňáků ji nechytla a Hotel 1 i 2 jsem doma musel vidět Xkrat. Mému mladšímu čtyřletému těžko říct s určitostí, on s kinem teprve pomalu začíná a jeho názor se mění rychleji než aprílové počasí :-) .

rip | 30.9.2018 19:23

smolik: a líbil se dětem víc hotel nebo uzasnaci?

Smolik Smolik | Překlepy | 30.9.2018 19:05

A omlouvám se za preklepy, to je prave ten mobil...

Smolik Smolik | Klídek | 30.9.2018 19:03

Já mám Staryův web rád, recenze fajn, na druhou stranu díky MP poslouchám momentálně skvělou novinku Night Verses. Mám dvě malé děti a byl jsem s nimi v kině na Úžasňákovi 2 i na Hotelu 3. Proto rád porovnám svůj názor s recenzí. Sleduji MP od začátku, sledoval jsem i jeho předchůdce, na net chodím momentálně hlavně z mobilu, kde se mi nový desgin líbí (na PC se mi líbí méně), ale tyhle debaty MP vs cokoliv už moc nechápu. Prostě si najdu kde co chci a potřebuji, ať už zahraniční weby nebo MP nebo marast či crazydiamond, tak o co jde? Co se pořád řeší? Nic není dokonalé, respektuji rozhodnutí redakce i jejich současné priority, zároveň smekám před Strayem a jeho nadšením pro hudbu, každý na to jde jinak a já z těch zdrojů čerpám jen co chci, co mě nezajímá, ignoruji. Svobodná volba každého.

Dalas | 30.9.2018 07:49

Oscar: Ten dotaz byl snad jen ironie:-) Tohle tady už nikoho nezajímá. Navíc dílem mu tady lidi s jeho webem fandí a ostatním je to úplně u prdele.

Prošel jsem si tu diskuzi (chodím tam nepravidelně spíše číst články, diskuse ne) a v podstatě jsem si tam přečetl poučky o dělání hudebního webu, které se jejich přednášející naučil tady. K tomu asi jen tolik, že Metalopolis je teď přesně takový, jaký vyhovuje hlavně nám. Pachtit se tady s recenzí všeho co vychází hlavně proto, aby to tady bylo je to poslední, co by nás na tom těšilo. Takže "oni to snad nevidí?" má asi stejnou relevanci, jako když mi nějaký popletený strejda, co jede aeronety a parlamentní listy bude říkat to samé a myslet si, že v šumavských lesích čekají hordy nadržených arabských mladiků s iPhony. Když sem bude chodit 20 lidí, bude sem chodit 20 lidí. Každý z nás má v životě kupu jiných věcí, které dělá naplno. Tohle je jen relax a když to pochopí i Stray, nebude muset vypisovat články o tom, co sakra dělá špatně, že se mu na web nehrnou davy. Podle mě osobně web dělá nejlíp jak může, jen by se měl přestat zabývat blbostma.

Oscar Dronjak | 29.9.2018 22:50

Strayopolis musí být z nové verze úplně na prášky. Nevím, jestli tam k němu chodíte, ale on se tímto webem stále opakovaně zabývá (od doby nové verze čím dál tím více), hodnotí, místy kydne nějakou špínu. Celkem by mě zajímalo, co vlastně bylo u zrodu toho, že svůj život nechává ve své podstatě řídit metalopolisem. Znám jen jeho verzi. Nehodláte o jeho rozluce napsat článek?

Stray | 29.9.2018 09:37

J.Rose: Neříkám že při čtení Tvého příspěvku nezahřeje, ale MP je dle mého stále plně funkční web, sice bych to sám dělal jinak, střílel bych náplní článků do terče, ne furt tak nějak okolo :-), ale to je každého pisálka věc. Prostě si myslím, že to zde furt funguje a ten výsledek je vlastně poplatný ochotě a intenzitě pisálků tomu dát určitou míru úsilí. Pro mě by to bylo málo a to skromné našlapování bych u své stáje těžko kousal, z toho důvodu už se projektu neúčastním, pro mě totiž při vydání novinky Voivod musí všechno ostatní z cesty, i kdyby to byla třeba rodinná dovolená. :-) A teď zase zpátky k Úžasňákům, omlouvám se za vstup.

Starej metálista | 28.9.2018 15:37

Ta poznámka byla určena Dalasovi. Ty tam máš sice též pár chybiček, ale nejsi redaktor.
Jinak s tvými názory vcelku souhlasím.

J.Rose | Starej metálista | 28.9.2018 15:31

Základka celkem v poho, teda až na tu češtinu. Promiň, velkoryse to prosím přehlížej :-)

J.Rose | ... | 28.9.2018 15:27

Rozhodně se tu s vámi nehodlám přít. Sice jsem nikdy nebyl tím, kdo by s železnou pravidelností zásoboval zdejší diskuzní fóra pod jednotlivými články, ale nikdy jsem se tu z nikým nehádal. Tak nějak všeobecně sleduji trolling a hádky z dálky.
V 31 letech už samozřejmě také ne preferuji jen metal. Je to od popu po ebm. Od portishead po Bowieho, nicméně železo má v mém srdci pořád své místo. Asi mi nedochází že taky stárnete a máte každý to své. Osobně vás neznám, jen nicky. Marigold, Dalas, Stray atd.... to pro mě nebyli bez urážky lidé, ale borci s neuvěřitelným hudebním rozhledem, co to do mě perou ze všech stran :-) Konkurence nulová. Tehdy to bylo jen Metalopolis, CSFD a porno :-) Čas asi trhnul oponou jak se říká.

Starej metálista | 28.9.2018 15:26

" jsi si" - Hochu, pozor na ty hyperkorektní tvary!

Dalas | 28.9.2018 14:28

A co jsi si v těch letech prožil s Metalopolisem se stále čte velmi příjemně, ne že ne;-)

Dalas | 28.9.2018 14:25

No nevím, recenzí na novou muziku je tu pořád dost, jen se holt míjí s tvým vkusem. Nevím, co k tomu víc říkat. Nejsme tady ve stavu, že bychom okamžitě sepisovali recky na desky, které právě vyšly. Takže se možná dočkáš i těch Voivod.

No a ja píše Mickej, Metalopolis sice zůstává naší zálibou; koneckonců proto jsme jej taky renovovali, ale v žebříčku osobních priorit se propadl o něco hlouběji, než v těch letech 2005-2006. Tak to je a takovej je život. Berte nebo nechte bejt. Nic ve zlým.

mickej mickej | 28.9.2018 13:59

Tak ono tych 15 rokov dozadu do webu clovek mohol vrazit podstatne viac casu ako dnes. Nie? Pokial mas na krku pracu a rodinu nebudes vypisovat elaboraty ma nove dosky kazdy den.

J.Rose | Mickej | 28.9.2018 13:37

Jo máš pravdu jsem trhlej no. Klidně i 5x když na přijde. Možná si jen přeju vrátit zpět to, co už je dávno pryč.

J.Rose | ... | 28.9.2018 13:35

Před lety když jsem byl na učňáku, někdy v roce 2005 nebo 2006, jsem si připadal tak trochu jako exot. Nikdo tvrdou hudbu neposlouchal. Trvalo než jsem si našel nějakou spřízněnou duši. Internet jsme doma neměli, ten jsem objevil právě až na střední. Tam jsem tehdy taky úplnou náhodou narazil na tento web. Úplně mě uhranul. Metalopolis tehdy zářil jako ta příslovečná kometa na obloze. Recenze na aktuální hudbu, méně známé kapely i opravdové hvězdy metalové scény. Nic nebyl problém. Do toho různé retro recenze, profily kapel na pokračování atd... Dnes je to jen matná vzpomínka a moc tomu nerozumím. A abych se vrátil k tomu počátečnímu rýpnutí tak bych chtěl říct že: Recenzí na přitroublé Úžasňáky se na českých sítích válí desítky. Ovšem recka na nové Voivod tu je jen jedna jediná. Jako bych žil ve Vatikánu. Jedno náměstí, pár budov trochu toho lidu a tím to hasne. Jako by se v ČR věnovala tvrdé hudbě jen hrstka lidí a to je smutné.

mickej mickej | 28.9.2018 13:26

Vsak uz si tu recenziu cital tam, potrebujes 2x o tom istom?

J.Rose | Mickej | 28.9.2018 12:21

Ale ano poslouchal a je to dobré, dost dobré. Nicméně rád si přečtu i recenze a zajímají mě názory i jiných posluchačů. Bohužel nebýt Crazydiamond.cz, tak už si aktuální recenze na aktuální hudbu nepřečtu patrně nikde (Spark nepočítám). Metalopolis má zajímavý nový "look", ale tím to hasne. Hudba zde poslední roky hraje spíše druhé housle a to mě mrzí. Samozřejmě mluvím sám za sebe.

mickej mickej | 27.9.2018 22:37

Este si to nepocul? Fakt dobre, kludne si to kup. Myslim, ze nebudes sklamany.