VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

OBSCENE EXTREME 2019 - První dojmy - zpět na článek

milos - pan prasatko | manny | 21.7.2019 23:46

Ohledně Mannyho anebo i Bubly z Deflorace mi došlo, že OEF je už natolik dospělá akce, že případů, kdy se každý další rok bude stávat, že se s některými lidmi už po dvaceti a více letech strávených na bojišti anebo i jinde už nepotkám, bude postupem času přibývat...

CC sice chtěli mit podium jn pro sebe - na druhou stranu se snad poprve u stagedavingu dodrzoval pravidlo - 5 vterin a dolu :- )

racik | 12.7.2019 15:07

Ti CC mě teda překvapujou. Když jsem jejich koncerty párkrát navštívil v době vydání alb Vile a Gallery (tj 4/5 současné sestavy), stage diving byl normální a členové byli v pohodě, i když je občas nějaký fanda přišel poplácat po zádech nebo zkusil zařvat do mikrofonu (na rozdíl od Barnese tehdy už v SFU). A pohodáři to byli i po koncertě, kdy se s nima dalo kecat...

Josef | 12.7.2019 07:49

grind mě neba a tak bych na obscene nejspíš nikdy nejel, ale každý rok mě baví z něj čist reporty, protože je zřejmý, že se na něm skládá z undergroundový hudební scény jen to nejlepší :)

Kubýk | 10.7.2019 09:06

Co se týče Mannyho nepřítomnosti, nejsi sám, též jsem s ním nikdy nemluvil ale přesto jsem jeho nepřítomnost vnímal, je to zvláštní :-)
Tenhle festival funguje opravdu trochu jinak než jiné které jsem zažil. Za mě topy LowLife, Repulsion, Insanity Alert, Vomitory.. Ale zažil jsem spoustu skvělých vystoupení, těším se na celý report. :-)