VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

Prechádzka trupárňami* tam, kde máj sa s júnom stretá - zpět na článek

zombeat | 31.5.2021 09:41

z podobneho sudka blacko symfo deathcore slam som objavil aj rusákov Sin Deliverance - album Ultimate Hatred, podpisali nedavno u nasich susedov Lacerated Enemy a tí maju dobry čuch na nove talenty

RS2 | 30.5.2021 20:21

Mental Cruelty by ma ako celok az tak nebralo, ale skladba Ultima Hypocrita s premakanym klipom a solom (a to mna sola skor rusia:)) je fakt nieco krasne. Blackova atmosfera jak od Emperor, k tomu mix slamming brutal deathu a brutal deathcoru, fakt som ten klip videl tak 10x:).

zombeat | 27.5.2021 18:31

Opäť výživný prehľad ! In Assymetry uz tocim zopar dni a kvalitka, za mňa spomeniem novy album od Traumatomy - Extirpation Paradigms , ruská slama ako sa patrí + featuring od chrchliča z Defeated Sanity ako čerešnička na torte.
ďalej Nemci Mental Cruelty vydaju na Unique Leader zajtra album A Hill To Die Upon, posunuli sa viac do blackened slamming deathcoru a pridali na symfonickom elemente čo mi zväčša až tak nešmakuje ale 3 doteraz vydané single zneju nadejne.
a zakoncim to Talianmi Fulci - nedavno vydali starsie albumy na vinyle a na konci Júla im vychadza na TimeToKill tretí - ak mate radi skor klasickejsi brutal deathík s dobrym groove tak tu ste na spravnej adrese.