VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

JOSEFSTADT 2021 - Šesť pozitívnych správ z druhého dňa - zpět na článek

Smolik Smolik | 20.8.2021 09:54

Byť s vámi souhlasím a stánek Antifa bych tam také raději neviděl, tak mě to ve finále zase tak moc nedráždí. Já ho ignoruji. Tomáš Fiala se tady k tomu vyjadřoval v rozhovoru, myslím, že tam bude každý rok, s tím nic nenaděláme. A jsem takový sobec, že tohle pro mne není důvod na BA nejet. Ale ještě jednou, na nezávislém festivalu bych to také raději neviděl. Stánek mladých komunistů by tam byl stejně nepatřičný :-)

goether goether | 20.8.2021 02:20

Problém je tiež ,keď postoje človeka ktorý je v opozícii voči extrému z oboch strán je označovaný za radikálny.Nie raz som to riadne schytal od "vojakov"z oboch strán barikády.Súhlasím so Svartenattom a jeho názorom na vec.Najhoršie však je že tieto uľtraľavicové šialenosti nekončia v mantineloch nejakých pošahancov z Antify ale začínajú metastázovať do rôznych celospoločenských a kultúrnych sfér. Z toho potom pramení kopec nenávisti, ľudia medzi sebou stavajú múry, však prečo opäť nekráčať po utopických cestách do nejakého nového megaprúseru,všakže...
Samozrejme, podal som to veľmi zjednodušene,tak ale tu by sa kľudne dalo na tému debatovať aj niekoľko dní...

svartenatt svartenatt | 19.8.2021 18:52

To nemůže být hudební akce jen o hudbě?
Nacismus zanikl, neonacismus nemá ve společnosti velký prostor a nějaké festivaly nejsou jejích zájem. Oni jsou mrtví. Tady to končí.
Potom je nějaká levičácká Antifa, která se sere všude a vyrábí ty neonacisty na základě svých myšlenek o jejich hrozbě. Stačí sledovat Antifa stránky, kde může být každý nácek, když se jim to hodí. Potom vzrůstá nenávist, jen díky nim. Antifa potřebuje protiváhu, proto si vyrábí nenávist ke všemu pro ně nevhodnému.
A takoví jsou zváni na nezávislý festival.
Ti co šíří nenávist, mluví o lásce k bližnímu.

Proto nepodporuji radikály z vedení BA.

svartenatt svartenatt | 19.8.2021 18:15

To není radikální. Radikální je festival s Antifou. Normální by bylo nezapojovat radikály do festivalů.
Je to tak těžké pochopit?

Hooya | 18.8.2021 22:22

goether: Dost radikální postoj.

goether goether | 18.8.2021 07:38

Tak ok, šliapnem a v krátkosti porozmazávam trochu toho "pomyseľného hovna".Myslím že prítomnosť radikálov z prava či z ľava riešiť rozhodne treba,obzvlášť ak majú možnosť prezentovať a šíriť svoje jebnuté videnie sveta!Tiež je potrebné opätovne sa k nemu vracať, pokiaľ kastráti ala Antifa nebudú z Brutalu alebo iných metalový fesťákov "vykopnutý ".
Radikáli z oboch pólov politického spektra nemajú mať v normálnej spoločnosti miesto,rovnako majú maslo na hlave aj tichí podporovatelia týchto kokotov...A nie že nie...

svartenatt svartenatt | 16.8.2021 17:12

Tak sorry Meresz, že jsem něco napsal o Antifě.

Meresz Meresz | 15.8.2021 20:35

Z tejto diskusie som zacítil hovno, tak prosím nešľapte po ňom a nerozmázavajte ho ďalej.

Smolik Smolik | 15.8.2021 16:46

Větší jistotou je, že se většinou neobjeví z nějakých důvodů debata žádná, což je asi škoda.
BA byl v tomto formátu velice příjemný. Jsem už starší ročník a o den kratší fest mi naprosto vyhovoval byť bych si asi ještě nějaká větší jména, která se objevují v plnotučné verzi BA rád poslechl. Také mě mrzí, že jsem nedal původně plánované The Materia, nějak už nebylo sil v horkém dni po silném bloku, který začínal Čad a od té doby jsem přecházel bez přestávky tam a zpět. Top3 pro mne Hypocrisy, Ad Nauseam, Vader. Nějak mi ani nevadil zmiňovaný zvuk při Decapitated, zvuk mi přišel spíše přepálený u Azarath. Jestli mě něco zklamalo, tak asi Harakiri… a moc mě nebavil Skywalker, ti mi ale nesedí spíše stylově. Nepříjemný zážitek bylo vidět, jak bleskurychle vzplál stánek s jídlem, ale hasiči byli pohotoví.
Jinak možnosti občerstvení pestré, piva z Proudu celkem OK a další možnost co si dát i když minipivovarnická špička to zjevně není. Nezbývá než vstřebat dojmy a počítat dny do dalšího ročníku.

rip | 15.8.2021 11:08

Jo a nad hlavní scénou velká zástava Sea Shepherd!

rip | 15.8.2021 11:07

Taková jistota v debatě ... pod obscene extreme se každý rok řeší, že někdo ukázal prdel a tady, jestli tam byl stánek s good night white pride trikama, poďme!

svartenatt svartenatt | 14.8.2021 21:10

Takže konečně vykouřili náckům?

kek | 14.8.2021 17:21

svart: nn, letos dorazila jenom mírumilovná, veganská, protifašistická Antifa. Přesně v duchu festivalu, takže klídek.

svartenatt svartenatt | 14.8.2021 17:16

Jako každý rok jednoduchá otázka. Je opět na nezávislé akci přítomna ultra levicová a militantní Antifa?