VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

BRODEQUIN - Perpetuation Of Suffering - zpět na článek

Mirex | Brdq | 19.9.2021 07:51

Negativa pro mě:
Zvuk kytary. Duto prázdný fuzzy atari pocitnz ní je mi nepříjemný.
Použití hallu na vokál v jisté pasáži je dost primitivní, necitlivé až vysloveně amatérské.
Vokál znatelně zeslábl oproti starším albům.
Pozitiva:
Riffy jsou (hlavně ten vůbec první) fakt dobré.
Bicí, skvěle zahrané, skvěle nazvucene..(o to víc mi vadí ta kytara), ...
Je to ep, takže můžu doufat ve vybroušení chyb na albu

zombeat | 16.9.2021 23:30

Dobré ráno ku káve na prebratie keď má človek naponáhlo. Bicie pestré ako keď sa stretnú bicmeni od Neurogenic, Epicardiectomy a Visions of Disfigurement.

Inak nedávno vyšiel aj nový album od Interminable Corruptions - Abysmal Revelation. Tiež chytľavý, dobre zahraný BDM + človek pekne počuje aj basu po dlhom čase + kanálne featy od Jona Hubera, Batu Cetina a Claytona Maede. Za mňa šmakocinka.

Kozel Azazel Bobky Sazel | 16.9.2021 23:11

S atmosférou si nejsem jistý, té tam moc neslyším. Spíš fakt dobře zahraný, svým způsobem chytlavý, zároveň pořád poměrně brutální, byť dneska už hrajou mnohem extrémnější kapely. Celkově chci od BDM asi větší zvěrstvo a divokost, ale poslouchá se to OK.

RS2 | 16.9.2021 20:24

Cely albac bude zaujimavy. Klepacky pripomenu miestami aj Festival of Death co je u mna top, ale celkovo je to podstatne uhladenejsie. Na pocuvanie je to fakt prijemne:) . Pre bestialny bdm masaker by som uz v sucasnosti isiel k inym kapelam, ale toto je atmosferou a kvalitou na trochu inej urovni ako 99% sucasnej bdm tvorby.

boovol | 15.9.2021 14:07

Připomíná mi to staré Broken Hope, což je fajn, protože noví BH sice nejsou špatní, ale ta hniloba mi už připadne trošku na sílu

Kozel Azazel Bobky Sazel | 14.9.2021 18:15

Na poměry žánru (a navzdory zdánlivému bordelu) dost barvitý riffy, což je u tohoto typu hudby dvojsečný. Na jednu stranu se to dobře poslouchá, na druhou stranu tomu chybí taková nějaká větší zvěrskost. Asi nejlepší jsou na tom fakt povedený bicí.