VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

RUNNING WILD - Blood On Blood - zpět na článek

pocitac | 30.11.2021 17:28

Running wild byl vzdy sracka, jejich typicky pattern - na albu jedna, dve chytlave melodie a zbytek vata z damske vlozky. Neslysel jsem je tak 20 let - staci si precist recenzi. :D

Corvus Corvus | Nejlepší položa | 27.11.2021 09:59

Nejlepší položka na albu je bezmála 11minutová suita The Iron Times (1618 - 1648). Celkově 4 rumy z 10 a víc ani ťuk.

Corvus Corvus | ††† | 27.11.2021 09:54

Inu, tak takhle tedy ne!

1) Celé to album mě nehorázně nudí - připadá mi to jako hospodské odrhovačky lokální kapely někde z Uhříněvsi. Přinejlepším.
2) Rolf nemá absolutně na to, aby tu desku vokálně utáhl... Jako že vůbec.
3) CO JE JAKO KURVA POLOŽKA Č. 7 - One Night, One Day? Nechutnej cajdák s naprosto tragickým vokálem.
4) Nechápu, jak může recenzent vyzdvihovat skladbu č. 4 - Diamonds & Pearls. Nechutná hospodská odrhovačka a položka, u které mě výrazně s novou deskou začala docházet trpělivost.
5) Kytarová kila u 10 skladeb z 13 stále stejná, respektive stejně otravná... odrhovačky. Skutečně vhodné někde na palubu nějaké z pola potopené kocábky.
6) Co to je jako za texty??? Takovej názaživnej macho bullshit jsem naposledy slyšel zpera DeMája ze Samowaru... Tohle bych se svou úrovní angličtiny napsal i já :-D Tohle není zábavné ani na "pirátskou tématiku".
7) Zvuk - bicí zní, ne, oprava, nezní nijak. Za to veškeré činely zní jako hovadsky zkomprimovaná mp3 o kvalitě 192 Kbps + plus neustále v pozadí skladeb velmi otravně syčí. Basa neexistuje. Rolf se asi řídí "moudrem" páně BigBosse z RooT, jenž baskytaru považuje za zcela zbytečný nástroj.

Po rozkliknutí Discogs.com se odhaluje, že Kasparek je si držgrešle nebo do něj label nechce investovat dostatek škváry, protože stojí snad za vším: Producer, Recorded By, Mixed By, Music By, Lyrics By, Vocals, Guitar, Photography – Rock 'N' Rolf. I ty foky si dělá sám :-D A to je celý ten problém. Rolf by si neměl nakládat, když výsledky posledních 20 let stojí za zlámanou grešly.

Peter | 25.11.2021 12:30

Vďaka za recenziu. Ja mám 46 a teda som asi tiež uť dedko... Ale teda takéto trápnosti ako robí Rolf, to je predsa za hranicou už vyše 20 rokov. Totálna vykrádačka samého seba, absolútna vyprázdnenosť a navyše so zvukom, ktorý sa nedá ani pomenovať ľudskou rečou -))) Bacha, toto všetko píšem ako veľký fanda od roku 1989! Osobne ma veľmi táto kapela ovplyvnila - a to zvlášť v ich koncepte slobody, boja za vlastné práva aj za ľudské práva. Ale posledných cca 25 rokov... predsa takáto strata súdnosti, to je des. Pokiaľ by RW skončili v 1992, bola by to skvelá legenda, čo mohla občas urobiť pár koncertov a mala by svoje miesto v hstórii metalu. Podobné vyprázdňovanie, riedky vývar, strápňovanie a absolútne ničenie vlastného mena a odkazu má inak na svedomí viacero kapiel... Rozhodne irónia z recenzie je asi jediná cesta, lebo vážne toto fakt sa nedá brať... Zostáva nejakých 6 skvelých platní 1984 - 1992... a odporučiť Rolfovi, že ak chce ísť touto cestou - tak najlepeia doska, ktorú môže spraviť - je tá, ktorú už nikdy nevydá. Ship ahoy!

Libor | 19.11.2021 21:28

Jsem velký fanda kapely, no teď už v případě RW, spíše jen Rolfa. Bohužel. Pro představu je mi 45...Takže úplně objektivní asi nebudu, přesto si myslím, že deska se poslouchat dá a jsem rád, že vyšla. Osobně si myslím, že to není špatné album. Mohlo být tedy rychlejší a ne jako většina písní ve středním tempu. Rolf taky ztrácí trochu na kvalitě hlasu, ztrácí dech. Tak mi to přijde... I přesto jsem nečekal takové hodnocení od Louise. Ale názor plně respektuji. Na albu jsem rozhodně nečekal takové megapecky jako z let 80. a 90. To by bylo hodně naivní. V tu dobu se jednalo skutečně u RW o velkou kapelu!! Podle mě by bylo vhodné kdyby se na skládání podílel i někdo další, kdo by tomu dal jiný rozměr a obohatil a posunul písně kupředu. Moje hodnocení je cca 6-7 bodů.

Michael77 | 19.11.2021 19:20

Musím sa priznať že ak porovnám minulosť a súčastnosť tejto legendy Heavy Metalu tak to sú úplne dve rôzne kapely - bohužial. Tak hazardovať s vlastným menom, ktoré bolo kedysi vlajkovou loďou európskeho metalu je donebavolajúce....Posledných 20 rokov je tápanie v tme kde je jeden album horší ako druhý...sakr až ma napadlo či nebolo lepšie to už dávno zabaliť....

Louis Louis | 19.11.2021 16:28

To si pochopitelně myslet můžeš;-) A Kasparek mě nenatřel jinak, než tím albem. Vlastně co natřel, on mě s ním přímo vyválel v dehtu a peří:)

Deafslap Deafslap | 19.11.2021 14:03

ano, pokud někoho v recenzi urážíš nějakými jako vtipnými veršíky, podle mě to není správný přístup k recenzi. Pokud by tam bylo napsáno, že se to nedá poslouchat, protože se to nikam neposunulo od roku 1989, má to blbej zvuk a riffy jsme slyšeli 100x, tak je to pořád negativní recenze, ale tak nějak vyargumentovaná. On tě Kasparek někde natřel na webu nebo tak něco? Podle mě je ta recenze trapná, to si snad myslet můžu, ne?

Louis Louis | 19.11.2021 13:54

Takže když s něčím nesouhlasíš, tak to není recenze?:) Old school německý metal pro starý pány si tedy jako starý pán a druhdy člen fanklubu RUNNING WILD představuju vážně jinak, třeba jako nové RAGE. A co se týče nutnosti trapného zesměšnění... myslím, že Rolf s tím začal jako první:)

Deafslap Deafslap | 19.11.2021 13:40

Fakt máte pocit že ta snůška rádoby vtipných invektiv je recenze desky? Vážně? Mě to připadá dobrý, slušný melodie i sóla, a ten neškodnej zvuk už jim prostě odpouštím, zjevně to tak chtějí/chce. :) Je to old school německý metal pro starý pány, jako jsem já. Je nutný je takhle trapně zesměšňovat? Já jsem váš web objevil relativně nedávno, a hodně článků mě baví a zajímá, ale takovejhle hejt podle mě do fanzinu nepatří.