VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

BRUTAL ASSAULT 2022 - Z deníku amatérského koncertního fotografa (očima RIPa) 2/2 - zpět na článek

Doktor Slovo | to knedlik | 5.9.2022 17:27

Trýznilo 😁.V souvislosti s Melt Banana nelze lépe vyjádřit.Trpěl jsem při čekání na Leprous😁. Naposledy jsem toto zažíval 2019 - Heilung před Emperor.Příště už nesmím zapomenout špunty 😁

knedlik | melt banana | 3.9.2022 20:44

Kvituji informaci o úhynu publika na MELT BANANA. Na všech frontách čtu, jak to bylo skvělý a já jsem to po pěti minutách šla rozdýchávat na jídlo (kde mě to z povzdálí dál trýznilo).

rip | 30.8.2022 14:05

Rudi: příští rok mi ukážeš jak se to aplikuje! I když možná kdybych do areálu přišel až na třetí, asi by to bylo taky jinak :)

Morbo: Tím koncentrátem myslíš Samurai Shot? Ten byl super, pořiď si toho flašku. Tyjo a festivalový tréning by mohl být, kdybych jezdil pravidelně na festy typu Colours of Ostrava, kde je minimálně deset scén a některé skoro půlkilometr daleko. Veškerý Fluffy a Obsceny jsou oproti tomu sranda.

Morbo Morbo | 30.8.2022 10:38

To mluvíte o těch čajích vzadu v tý retro dodávce? Jo, ty byly výborný, ale neprohlásil bych je za zaručený životabudič. Dokonce ani ten kofeinový koncentrát hned ve vedlejším stánku. Je to hodně o tom, na koho jak působí kofein, což je dost individuální.
Ale když máš zápřah jak RIP a běháš od pódia k pódiu nonstop pět dní od rána do noci, tak to ten pátý den už prostě nedáš každopádně. A to si myslim, že málokdo má větší každoroční festivalový trénink. :)

Jinak super reporty. Líbí se mi, jak se únava projevila i v samotnym textu. Uplně jsem na chvíli pocítil tu bolest, kterou jsem v sobotu cítil i já. :) Ale na Ad Nauseam jsem se ještě hecnul.

Ale na pět dní už kašlu. A to nastal ten naprostý zázrak, že nebyly třicítky. To bude příště zas tak za 10 let, jestli někdy.

Rudi Rudi | 30.8.2022 09:42

Funguje!