VLOŽIT DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK

Tech Trek 2023: ENTHEOS, BENIGHTED, PSYCROPTIC, ARCHSPIRE - Košice, Collosseum - 22. března. 2023 - zpět na článek

ozzy ozzy | 4.4.2023 10:44

Ďalší výborný košický koncert. Oplatilo sa precestovať deň aj noc. Veľké kapely s mimoriadnymi výkonmi pri početnom zastúpení publika. Niet veľmi o čom hovoriť.

Prasiak | Amen. | 30.3.2023 18:23

"Mňa osobne ich „prepálenosť“, technická vyšinutosť, posúvanie si hraníc „koľko tónov za sekundu tam narvem, koľkokrát za sekundu to vyfasujú bicie“ a podobne baví, znie to miestami skoro absurdne, ale zároveň odľahčene." .. amen.. niektori ľudia ma pred koncertom nevedeli pochopiť, keď som tvrdil, že mi ich hudba a cele to ich hrotenie do maxima pripada MIESTAMI tak trochu ako parodia a vyznieva to skor groteskne ako nejak seriozne.. po koncerte som sa v ich tvorbe a hlavne prezentovaniu sa na nete povenoval trochu viac a stojim sa za tym ešte viac ako pred koncertom 😃 super kapela, ultra vyhrotena no zaroveň beruca sa uplne s nadsazkou a nie važne, to môžem silno..

.. inak dokonale nakombinovany baliček kapiel..
1. Benighted - za to, že je to perfektny dostrihany dolamany pank.. dôvod prečo som na tu akciu šiel, tu kapelu žeriem už od 2009 (vtedy bol aktualny album Icon), sice už nesledujem, no je to stale rovnake zverstvo..
2. Archspire - ukaz samo o sebe, škoda len toho, že zvuku sa chopil niekto iny.. dovtedy všetky tri predchadzajuce kapely mali sice zvuk iny, no znelo to ako z jedneho koncertu/klubu.. set Archspire znel uplne odlišne a bohuželo o niekoľko tried menej čitateľnejšie.. ale ta holt, ozvuč taku muziku.. 😃 veľmi frajerska sympaticka kapela (https://www.youtube.com/watch?v=sarrKy2-dBw <3)
3. Psycroptic - šleha, pri nich sa mi zvuk lubil asi najviac, komunikacia s publikom parada, no mne to tam k zvyšku kapiel moc "smrdelo deväťdesiatkami", oproti ostatnym to bol trešík.. ale rešpekt, veľmi solidny set
4. Entheos - nejak ma nestihli vtiahnuť do koncertneho modu.. ale hrali veľmi na urovni..