VLOŽIT HODNOCENÍ

Právo hodnotit mají pouze registrovaní uživatelé. Přihlašte se anebo zaregistrujte v případě, že ještě nemáte vytvořen účet.

RHAPSODY - Live In Canada 2005 - The Dark Secret - zpět na článek

poloot poloot | 14.4.2007 15:25

celkem dobrej živák, dal mi to co jsem od něj čekal sice nic navíc ale to nevadí

8,5 / 10

Jiřík Jiřík | 23.8.2006 13:34

Prvním zklamáním je obal.Kde je drak?????Jinak to jde,ale radši bych DVD s obrazem.No,musíme si ještě počkat....

7 / 10

black black | 8.7.2006 20:42

jj..Obal bez draka je "na draka". :-) Ale hudba, výběr a celková "živá" atmosféra je celkem v pohodě.

7,5 / 10

Kostra Kostra | 24.5.2006 14:44

Libor: právě že až moc, když musíš živák vypnout kvůli tomu, že ti ty basy rvou uši a jediný co slyžíš jsou kopáky a dívácké "jóóó" tak to taky není nejlepší (ano je to nadnesené, ale od čeho jiného příklady jsou). Jediná škoda tohohle živáku je, že není s videem. Je jen málo bezvideových živáků, který se mě líbí a tenhle je jeden z nich :P

8,5 / 10

Jirka.Manager Jirka.Manager | 15.5.2006 17:57

No tak s tímhle na mě nechoďte. naprosto zbytečná deska.

2,5 / 10

Libor Libor | 5.5.2006 10:47

Tak tu narazku na SONATU ARCTICU jsem naprosto nepochopil. Pokud ma autor na mysli zivak For The Sake Of Revenge tak na nem nevidim nic extremniho. Naopak, to ze to zni jak z koncertu je snad u live nahravky "normalni" ne? A ze je sem tam chyba? No a? Naopak panove z Rhapsody nam prezentuji nahravku kterou temer celou pretocili a opravili ve studiu. Kdyz se pak clovek podiva na ukazku z pripravovaneho live dvd kde jsou nektere zabery jeste "nesmichane (a neopravene a nenahrane znovu ze:-)" nestaci se divit...pytel hoven...dokonce i mistr Holzwarth obcas nema svuj den a hrne naprosty hrachy misto te ultra presne dvoukopakove palby na "oficialnim" zivaku....tak k cemu to potom je?????

4,5 / 10

Morbo Morbo | 5.5.2006 08:54

Rozhodně nepatřim mezi lidi, který si troufaj vynášed rozsudek nad tím, zda je živák upravovaný ve studiu, nebo není. Ani v tomhle případě neudělám vyjímku a to i přesto, že jsem RHAPSODY viděl naživo. To, že na jejich koncertech je cca 80% všeho, co se odehrává, pouštěno ze záznamu je jasné, už ve chvíli, kdy člověk zjistí, že "Ano, voni se vopravdu snažej, aby tam naživo byly všechny aranže - ach jo, kristepane!" Ale zda je nebo není na tomhle živáku ten zbyteček hraný na živo? To si teda skutečně netroufám říci, protože naživo rozhodně není možné takovýhle kvantum bordelu ukočírovat a člověk slyší skutečně jen a pouze totální HOVNO! Tudíž mi vůbec nepomohlo, že jsem RHAPSODY naživo viděl, když jsem i totálně provařený hity jako "Emerald Sword" začal poznávat až někde v závěrečnym refrénu.. Možná by měli RHAPSODY popřemýšlet, zda by nebylo vhodné rozdávat na svých vystoupeních špunty do uší, aby si člověk udělal hlasitostí redukci alespoň přímo u svých uší... Ale zpátky k živáku. Mně se to líbí. I živou atmosféru to v zásadě má. O zvuku nemá smysl diskutovat, Loužovi můžete věřit. Vadí mi snad jen playlist (protože se mi vod RHAPSODY líbí asi tak 4 písně a z dalších 2 asi tak půlka, z nichž většina na tomhle živáku neni :)) a taky intro. Konečně se jim povedlo intro, který je dost působivý a voni ho totálně romzrdaj nějakejma žvástama vo "five vaillant warriors" či co a všechna působivost je ta tam (dokonce i přímo pod pódiem člověk jen zklamaně kroutí hlavou)... Jinak v pořádku. Loužova poznámka o bookletu je maximálně přesná. Pro příště by se nad sebou měli chlapci zamyslet a dostát svému obvyklému serióznímu přístupu. ;)

7,5 / 10

walram walram | 5.5.2006 08:07

Že živáky nejsou až tak "živé", jaké bylo vystoupení ve skutečnosti, se stalo už takřka pravidlem. Jestli je to dobře nebo špatně, to už si každý musí přebrat sám. Já jsem relativně spokojen - s výběrem songů i s živým albem s atmosférou ze studia.

8 / 10