VLOŽIT HODNOCENÍ

Právo hodnotit mají pouze registrovaní uživatelé. Přihlašte se anebo zaregistrujte v případě, že ještě nemáte vytvořen účet.

ASKING ALEXANDRIA - Reckless & Relentless - zpět na článek

Svářeč Svářeč | 3.8.2014 23:54

Rozhodně jedna z těch poslouchatelnějších moderních metalcorových kapel. První deska ještě o ničem, tady už ukazují svůj potenciál. Kdyby se kluci více soustředili na jednotlivé melodie a nápady, přihodili nějaké normální riffy, ubrali zasekávaček apod. hodnotil bych ještě výše. Ale rozhodně dost dobré album a kolega pode mnou je naprosto mimo. Ještě komentář k zatím poslednímu albu kapely From Death to Destiny (2013) - AA se opět trochu posunuli, tentokráte ubrali corových klišé, v mnohých písních je cítit inspirace rockem osmdesátých a devadesátých let. Dojem ještě zlepšují i vynikající vokály. Trvanlivost krátká, ale jinak velice dobré. - 7,5/10

6,5 / 10

Ricardinho Ricardinho | 30.3.2013 15:39

Za normalnych okolnosti by som podobnu trendy homomrdku ani nehodnotil, len nechcem aby mal niekto vdaka kolegovi podomnou snad pocit, ze sa jedna o "deathcorovy priemer". Toto deathcore nevidelo ani z daleka a to ani ten najsrackoidnejsi. Nebrat!!!

1 / 10

Ivoš155 Ivoš155 | 30.3.2013 13:11

Kdyby se tolik necpali do trendů,tak by byla Asking Alexandria docela nápaditou kapelou.Potenciál tam rozhodně je.Bohužel ty výborné momenty zastiňuje dojem již několikrát slyšeného(deathové postupy,melo refrény,kláveso-elektronické zvuky atd.,že by Bring Me The Horizon?Občas slyším i As I Lay Dying nebo jiné starší metalcorové kapely,dokonce i Fear Factory)Výsledkem je tak velmi slušný,ale bohužel pořád deathcorový průměr. Edit:co se týká udílení jedniček,jako kolega nade mnou,tak když je kapela opravdu hrozná nebál bych se toho.Ale to není tenhle případ.Ono když jdete do recenze s tím,že kapela je "trendy homomrdka" aniž slyšíte jedinou notu,tak je to pak těžký.Trendy tahle kapela určitě je,homomrdka je něco jiného než hudební těleso, a deathcore hrají i když hodně melodický.Nechcete mi snad namluvit,že ten deathový growl a corové hopsavé riffy ,je britpop:)

6 / 10