VLOŽIT HODNOCENÍ

Právo hodnotit mají pouze registrovaní uživatelé. Přihlašte se anebo zaregistrujte v případě, že ještě nemáte vytvořen účet.

APRIL WEEPS - Cataclastic - zpět na článek

Meresz Meresz | 2.10.2022 15:15

Ja by som až taký prísny nebol ako kolega podo mnou, ale na víťazoslávne fanfáry to tiež nevidím. Taký obyčajný gothic/doom/"beauty and the beast" metal so speváčkou, ktorá ma nielenže nebaví, ale miestami aj irituje (všetky tie lalala popevky a celá skladba Ruptures). Ak budem mať chuť na podobnú hudbu, tak radšej siahnem po niečom inom - momentálne si napríklad púšťam druhý album izraelských Distorted, zabudnutá a fakticky aj dosť málo známa vec (i keď na Candlelight Records), ale pre mňa rozhodne lepší variant ako sa to má robiť. Pánom a dáme z Dunajskej Stredy je tých päť bodov za snahu maximum čo môžem utrhnúť.

5 / 10

Yusuf Yusuf | 1.10.2022 10:47

8/10 je dost prehnane hodnotenie. Keby Tento album vysiel v mid 90’s mozno by si zasluzil 5/10. Davno prekonany “beauty and the beast” koncept, cheesy klavesy, ktore zneju ako fake Casio z Mileticky za 5 eur a “slovenska aglictina”, ktora je pocut hlavne v cistych vokaloch reze usi… Mal som velky problem dopocuvat cely album. Pre za 2 aj to len vdaka celkom slusnemu growlingu…

2 / 10

kamanova_boy kamanova_boy | 7.7.2022 20:42

-bez slovního hodnocení-

8 / 10