Skupina The.Switch tento pátek (4.6.) vydávává již třetí letošní singl s názvem Ať vzplanou všechny hvězdy a to opět na všech platformách digitální distribuce (Spotify,..).
Majkláč, kytarista a vůdčí osobnost skupiny The.Switch, k tomu dodává: „Pokaždý, když posílám náš nový singl na mastering k totálnímu bohovi Troyovi Glessnerovi, ve skrytu duše si přeju, aby někdy napsal třeba jen "hej kámo, dobrej song" nebo prostě cokoliv, ale nikdy neřekl ani slovo. Měl jsem z toho trochu depresi a říkal jsem si, že mu naše hudba musí připadat asi fakt strašná, tak raději mlčí a jen odvede svoji práci. U singlu Ať vzplanou všechny hvězdy se to ale poprvé stalo. Napsal přesně toto:"Great track btw....I have zero idea what your saying....but it sounds freaking bad ass...haha" a já mám pocit, že už máme splníno a můžem The.Switch klidně rozpustit ??."
Své fanoušky však skupina uklidňuje, že žádné rozpouštění nenastane. Naopak potvrzuje, že vydání dalšího singlu je na spadnutí – je tedy na co se těšit!
Tagy:
První koncert Obcure 2021
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
BEST OF 2016 - Podle osobností naší scény I.
- RIP
- 6. ledna 2017
BEST OF 2014 - Podle osobností naší scény II.
- RIP
- 3. ledna 2015
THE.SWITCH - Na dosah - part III.
- RIP
- 30. října 2012
EXTERIOR PALNET - Haragma II
Hodně netradiční černý kov, který do sebe přirozenou cestou nasává prvky mathmetalu a dalších progresivnějších stylů bez toho, aby uhnul v oddanosti kořenů. Po celou dobu instrumentálně zajímavé a emocionálně intenzivní.
- RIP
- včera
TWINS CREW - Chapter IV
Pokud jste přejedeni HAMMERFALL nebo jich stále nemáte dost, jsou tu TWINS CREW. Kdybych nikdy neslyšel nic podobného, asi bych to velebil. Má to šťávu, dynamiku a slušné refrény. Přestože je švédský power/heavy už dost vybraný rybník, tenhle kapr ujde.
- Manatar
- včera
EREB ALTOR - Hälsingemörker
Máte-li rádi naléhavý zpěv Cristera Olssona, procítěné severské riffové preludování a nevadí vám ani švédština, na novém albu EREB ALTOR si jistě najdete to své. Na žádné slavobrány to není, ale i poctivé bušení do kovadliny má kolikrát něco do sebe.
- Louis
- před 2 dny
PATTERN-SEEKING ANIMALS - Friend Of All Creatures
Pořád je všechno v pořádku a americká super grupa jede v kolejích poklidného progrocku. I tentokrát se najdou příjemná místa, celkově mám ale pocit, že docházejí silnější melodické nápady. Snad to bude jen takový ten oddech před něčím větším. Doufejme.
- Darkmoor
- před 2 dny
MACERATION - Serpent Devourment
Pojďme si zase užít trochu pravého DM chrastění. MACERATION splňují žánrové atributy na potřebných 100% a doručují desku, ze které budou nadšeni zejména příznivci DISMEMBER nebo GRAVE (ale i BOLT THROWER). Zvuk je tučný, hluboký a deska nepostrádá tlak.
- Reaper
- před 2 dny
REVENGE - Violation.Strife.Abominate
AC/DC war metalu a jejich nová deska. Výrazně podobná těm předchozím. Příznivci REVENGE dostanou klasicky zvrhlý a maximálně agresivní klepec. Tak jako vždycky. A tentokrát rovnou přes 40 minut. No, mě to stačilo dvakrát, potřetí do toho už asi nejdu.
- Reaper
- před 2 dny
RETROMORPHOSIS - Psalmus Mortis
Tak je to konečně venku! Pohrobci geniální tech/death entity SPAWN OF POSSESSION jsou zpět v centru dění. V kůži RETROMORPHOSIS působí robustněji a špinavěji, nicméně i tak je dokážete neomylně identifikovat hned po prvním riffu. Epické zmrtvýchvstání.
- Reaper
- před 2 dny
DISKUSE A HODNOCENÍ
FORGJORD - Perkeleen Weri
- kannibal28
- před 5 hodinami
GEISTERFAUST - Geisterfaust
- kannibal28
- před 5 hodinami
HNUS UMÍRAJÍCÍ / NĀV - Sousmrtí
- wollo
- před 3 dny
GNOME - Vestiges of Verumex Visidrome
- kannibal28
- před 3 dny
FIRTAN - Ethos
- kannibal28
- před 3 dny
AUTUMNFALL - The Archaic Shadows
- kannibal28
- před 3 dny