Spor Finna Zierlera s Jornem Landem o autorství hudby na poslední desce BEYOND TWILIGHT (viz dřívější news) má další vývoj. Zierler zanechal na fóru kapely toto vyjádření:
„I have written four mails to Jorn. But no reply. Knowing Jorn, I guess this is what to expect from him. But I guess it is more obvious to anyone now than ever what kind of person he really is. Not surprisingly he seems only to be interested in getting [coverage] in the media. The more he talks the more he is humiliating himself. Even after he has been proved lying he still behaves like a six-year-old child in the media with an ego as big as Mount Everest. Making up new stories — more lies which is getting more and more bizarre and self-contradictory instead of just standing up saying he made a mistake is not making it any better for him. It is too late for him to save his dignity although he got the chance. What a waste of talent.“
Tagy:
KATATONIA
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
VALHALLA DESETILETÍ 2000-2009 - 20.- 11.
- -red-
- 20. března 2010
RIDE THE SKY - New Protection
- Louis
- 13. srpna 2007
BEYOND TWILIGHT - For The Love Of Art And The Making
- Darkmoor
- 11. května 2006
BEYOND TWILIGHT - Section X
- Darkmoor
- 28. března 2005
MANTICORA - 8 Deadly Sins
- Jeremy
- 20. ledna 2005
EXTERIOR PALNET - Haragma II
Hodně netradiční černý kov, který do sebe přirozenou cestou nasává prvky mathmetalu a dalších progresivnějších stylů bez toho, aby uhnul v oddanosti kořenů. Po celou dobu instrumentálně zajímavé a emocionálně intenzivní.
- RIP
- včera
TWINS CREW - Chapter IV
Pokud jste přejedeni HAMMERFALL nebo jich stále nemáte dost, jsou tu TWINS CREW. Kdybych nikdy neslyšel nic podobného, asi bych to velebil. Má to šťávu, dynamiku a slušné refrény. Přestože je švédský power/heavy už dost vybraný rybník, tenhle kapr ujde.
- Manatar
- včera
EREB ALTOR - Hälsingemörker
Máte-li rádi naléhavý zpěv Cristera Olssona, procítěné severské riffové preludování a nevadí vám ani švédština, na novém albu EREB ALTOR si jistě najdete to své. Na žádné slavobrány to není, ale i poctivé bušení do kovadliny má kolikrát něco do sebe.
- Louis
- před 2 dny
PATTERN-SEEKING ANIMALS - Friend Of All Creatures
Pořád je všechno v pořádku a americká super grupa jede v kolejích poklidného progrocku. I tentokrát se najdou příjemná místa, celkově mám ale pocit, že docházejí silnější melodické nápady. Snad to bude jen takový ten oddech před něčím větším. Doufejme.
- Darkmoor
- před 2 dny
MACERATION - Serpent Devourment
Pojďme si zase užít trochu pravého DM chrastění. MACERATION splňují žánrové atributy na potřebných 100% a doručují desku, ze které budou nadšeni zejména příznivci DISMEMBER nebo GRAVE (ale i BOLT THROWER). Zvuk je tučný, hluboký a deska nepostrádá tlak.
- Reaper
- před 2 dny
REVENGE - Violation.Strife.Abominate
AC/DC war metalu a jejich nová deska. Výrazně podobná těm předchozím. Příznivci REVENGE dostanou klasicky zvrhlý a maximálně agresivní klepec. Tak jako vždycky. A tentokrát rovnou přes 40 minut. No, mě to stačilo dvakrát, potřetí do toho už asi nejdu.
- Reaper
- před 2 dny
RETROMORPHOSIS - Psalmus Mortis
Tak je to konečně venku! Pohrobci geniální tech/death entity SPAWN OF POSSESSION jsou zpět v centru dění. V kůži RETROMORPHOSIS působí robustněji a špinavěji, nicméně i tak je dokážete neomylně identifikovat hned po prvním riffu. Epické zmrtvýchvstání.
- Reaper
- před 2 dny
DISKUSE A HODNOCENÍ
FORGJORD - Perkeleen Weri
- kannibal28
- před 2 hodinami
GEISTERFAUST - Geisterfaust
- kannibal28
- před 2 hodinami
HNUS UMÍRAJÍCÍ / NĀV - Sousmrtí
- wollo
- před 3 dny
GNOME - Vestiges of Verumex Visidrome
- kannibal28
- před 3 dny
FIRTAN - Ethos
- kannibal28
- před 3 dny
AUTUMNFALL - The Archaic Shadows
- kannibal28
- před 3 dny