uvádí ke svému odchodu od ANATHEMY, o němž jsme informovali včera, následovné: “Opustil jsem ANATHEMU z mnoha důvodů. Tím největším je ten, že jsme spolu s Duncanem Pattersonem a Michaelem Mossem založili skupinu ANTIMATTER. Nemáme žádného „frontmana“, mezi námi není žádné napětí a nepociťujeme žádné tlaky, a proto se nyní cítím mnohem šťastněji. Skladby ANTIMATTER jsou budou velmi dobré a budou mnohem blíže „pravé“ ANATHEMĚ z období Alternative 4 a Eternity. Kluci z ANATHEMY si poradí i beze mě a přeji jim hodně štěstí. Zároveň si také myslím, že změna jména jejich kapely by byla na místě, neboť ANATHEMA je nyní úplně jinou kapelou než kdysi.“
Tagy:
SCHIZOPHENIA!!!!
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
ANATHEMA - Weather Systems
- Naathir
- 18. dubna 2012
LEAFBLADE - Beyond, Beyond
- Deadmann
- 22. ledna 2010
ANATHEMA, DEMIANS - Viedeň, Szene - 28. októbra 2008
- Thorn
- 1. listopadu 2008
ANTIMATTER - Leaving Eden
- Noisy
- 13. července 2007
ANATHEMA - A Moment In Time
- Thorn
- 3. července 2006
EXTERIOR PALNET - Haragma II
Hodně netradiční černý kov, který do sebe přirozenou cestou nasává prvky mathmetalu a dalších progresivnějších stylů bez toho, aby uhnul v oddanosti kořenů. Po celou dobu instrumentálně zajímavé a emocionálně intenzivní.
- RIP
- před 6 hodinami
TWINS CREW - Chapter IV
Pokud jste přejedeni HAMMERFALL nebo jich stále nemáte dost, jsou tu TWINS CREW. Kdybych nikdy neslyšel nic podobného, asi bych to velebil. Má to šťávu, dynamiku a slušné refrény. Přestože je švédský power/heavy už dost vybraný rybník, tenhle kapr ujde.
- Manatar
- před 9 hodinami
EREB ALTOR - Hälsingemörker
Máte-li rádi naléhavý zpěv Cristera Olssona, procítěné severské riffové preludování a nevadí vám ani švédština, na novém albu EREB ALTOR si jistě najdete to své. Na žádné slavobrány to není, ale i poctivé bušení do kovadliny má kolikrát něco do sebe.
- Louis
- včera
PATTERN-SEEKING ANIMALS - Friend Of All Creatures
Pořád je všechno v pořádku a americká super grupa jede v kolejích poklidného progrocku. I tentokrát se najdou příjemná místa, celkově mám ale pocit, že docházejí silnější melodické nápady. Snad to bude jen takový ten oddech před něčím větším. Doufejme.
- Darkmoor
- včera
MACERATION - Serpent Devourment
Pojďme si zase užít trochu pravého DM chrastění. MACERATION splňují žánrové atributy na potřebných 100% a doručují desku, ze které budou nadšeni zejména příznivci DISMEMBER nebo GRAVE (ale i BOLT THROWER). Zvuk je tučný, hluboký a deska nepostrádá tlak.
- Reaper
- včera
REVENGE - Violation.Strife.Abominate
AC/DC war metalu a jejich nová deska. Výrazně podobná těm předchozím. Příznivci REVENGE dostanou klasicky zvrhlý a maximálně agresivní klepec. Tak jako vždycky. A tentokrát rovnou přes 40 minut. No, mě to stačilo dvakrát, potřetí do toho už asi nejdu.
- Reaper
- včera
RETROMORPHOSIS - Psalmus Mortis
Tak je to konečně venku! Pohrobci geniální tech/death entity SPAWN OF POSSESSION jsou zpět v centru dění. V kůži RETROMORPHOSIS působí robustněji a špinavěji, nicméně i tak je dokážete neomylně identifikovat hned po prvním riffu. Epické zmrtvýchvstání.
- Reaper
- včera
DISKUSE A HODNOCENÍ
HNUS UMÍRAJÍCÍ / NĀV - Sousmrtí
- wollo
- před 2 dny
GNOME - Vestiges of Verumex Visidrome
- kannibal28
- před 2 dny
FIRTAN - Ethos
- kannibal28
- před 2 dny
AUTUMNFALL - The Archaic Shadows
- kannibal28
- před 2 dny
PHRENELITH - Ashen Womb
- Smolik
- před 3 dny
UNHALLOWED DELIVERANCE - Of Spectres And Strife
- Smolik
- před 3 dny